برنامه هفته پایانی و نحوه گروه بندی تیم ها در مرحله دوم

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته هجدهم لیگ دسته دوم آزادگان در روز های یکشنبه 26 و دوشنبه 27 بهمن ماه در شهرهای مختلف ایران برگزار خواهد شد تا چهره 12 تیم راه یافته به مرحله دوم مشخص شود.

گروه بندی مسابقات در مرحله دوم به شرح زیر خواهد بود:

گروه اول:

تيم اول گروه اول
تيم سوم گروه اول
تيم اول گروه سوم
تيم سوم گروه سوم
تيم دوم گروه دوم
تيم دوم  گروه چهارم

گروه دوم:

تيم اول گروه دوم
تيم سوم گروه دوم
تيم اول گروه چهارم
تيم سوم گروه چهارم
تيم دوم گروه اول
تيم دوم گروه سوم

تاکنون و در فاصله یک هفته به روز آخر این مسابقات تنها صعود چهار تیم سپیدرود رشت، بعثت کرمانشاه، آلومنیوم سازی اراک و کاسپین قزوین قطعی شده است.

در گروه نخست پس از آلومنیوم سازی و کاسپین صعود کرده اند و از بین آراد اصفهان و خیبر خرم آباد یکی به عنوان تیم سوم راهی دور بعد می گردد.

در گروه دوم بعثت کرمانشاه صعود کرده است و از بین چهار تیم پارس جم بوشهر، صنعت نفت نوین آبادان، نسل ابومسلم مشهد و هامون سازه زاهدان دو تیم صعود خواهد کرد.

در گروه سوم صعود هیچ تیمی قطعی نیست و از بین چهار تیم استقلال آبی تهران، شهرداری کامیاران، شهرداری ارومیه و ایرانجوان خورمج سه تیم صعود خواهند کرد.

در گروه چهارم صعود سپیدرود قطعی شده و از بین سه تیم بهمن شیراز، شهرداری زنجان و خونه به خونه دو تیم صعود می کنند.

یکشنبه93/11/26ساعت 14

ملی حفاری اهواز- ماشین سازی تبریز- اختصاصی حفاری
هامون سازه زاهدان- صنعت نفت نوین آبادان-المپیک زاهدان
آذرخودرو قم- شاهین کیش-مجدیان قم
پیام وحدت مشهد-بعثت کرمانشاه-تختی مشهد
پارس جنوبی جم-نسل ابومسلم رهپویان مشهد-تختی جم

یکشنبه93/11/26ساعت 14:15

صنعت ساری-آلومینیوم سازی اراک-شهدا ساری
پرسپولیس گناوه-کارون اهواز-سراجی گناوه
ملی پوشان تبریز-شهدا شهرکرد-اختصاصی شهرداری تبریز
خیبر خرم آباد-کاسپین قزوین-تختی خرم آباد

دوشنبه93/11/27ساعت14

شهرداری جویبار-شهرداری دزفول-سراج کلا جویبار
شهرداری زنجان-خونه به خونه مازندران-15خرداد زنجان
بهمن شیراز-سپید رود رشت-حافظیه شیراز
گرند بجنورد-هف سمنان-تختی بجنورد

دوشنبه93/11/27ساعت 14:15

نفت امیدیه-شهرداری یاسوج –نفت امیدیه
تربیت ایلام-شهرداری ارومیه-تختی ایلام
ایرانجوان خورموج-شهرداری کامیاران-تختی خورموج
خلخال دشت خلخال-کارگر بنه گز-تختی خلخال

 

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور

لیگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
 ۱ آلومینیوم سازی اراک ۱۵ ۸ ۷ ۰ ۲۰ ۸ ۱۲ ۳۱
۲ کاسپین قزوین ۱۵ ۹ ۳ ۳ ۱۷ ۸ ۱۱ ۳۰
۳ آراد اصفهان ۱۶ ۷ ۴ ۵ ۱۶ ۱۳ ۳ ۲۶
۴ خیبر لرستان ۱۴ ۵ ۶ ۳ ۱۶ ۱۶ ۰ ۲۱
۵ صنعت ساری ۱۵ ۵ ۵ ۵ ۱۵ ۱۴ ۱ ۲۰
۶ کارون خوزستان ۱۴ ۴ ۳ ۶ ۱۸ ۱۳ ۵ ۱۶
۷ شهدای شهرکرد ۱۵ ۴ ۲ ۹ ۱۵ ۲۴ ۹- ۱۴
۸ پرسپولیس گناوه ۱۵ ۴ ۲ ۹ ۱۵ ۲۴ ۹- ۱۴
۹  ملی پوشان تبریز ۱۵ ۲ ۶ ۷ ۱۶ ۲۸ ۱۲- ۱۲
۱۰ البدر (حذف)

 

لیگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
 ۱ بعثت کرمانشاه ۱۷ ۶ ۱۰ ۱ ۱۴ ۹ ۵ ۲۸
۲ پارس جم ۱۷ ۷ ۶ ۴ ۱۷ ۱۲ ۵ ۲۷
۳ صنعت نفت آبادان ۱۷ ۷ ۵ ۵ ۲۱ ۱۶ ۵ ۲۶
۴ نسل ابومسلم مشهد ۱۷ ۶ ۸ ۳ ۱۹ ۱۵ ۴ ۲۶
۵ هامون سازه زاهدان ۱۷ ۶ ۵ ۶ ۱۵ ۱۳ ۲ ۲۳
۶ ماشین سازی تبریز ۱۷ ۵ ۸ ۴ ۱۹ ۱۸ ۱ ۲۳
۷ پیام وحدت مشهد ۱۷ ۵ ۷ ۵ ۱۵ ۱۴ ۱ ۲۲
۸ شاهین کیش ۱۶ ۴ ۵ ۷ ۱۴ ۱۷ ۳- ۱۷
۹ وحدت قم ۱۷ ۲ ۸ ۷ ۱۱ ۲۱ ۱۰- ۱۴
۱۰ ملی حفاری اهواز ۱۶ ۲ ۶ ۸ ۱۳ ۱۹ ۶- ۱۲
لیگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ استقلال آبی ب تهران ۱۶ ۷ ۶ ۳ ۲۵ ۱۵ ۱۰ ۲۷
۲ شهرداری کامیاران ۱۵ ۸ ۳ ۴ ۲۳ ۱۶ ۷ ۲۷
۳ شهرداری ارومیه ۱۵ ۸ ۳ ۴ ۲۱ ۱۴ ۷ ۲۷
۴ ایرانجوان خورموج ۱۵ ۶ ۶ ۳ ۱۸ ۱۳ ۵ ۲۴
۵ خلخال دشت ۱۵ ۶ ۵ ۴ ۱۴ ۲۳ ۱ ۲۳
۶ کارگر بنه گز ۱۵ ۵ ۷ ۳ ۱۸ ۱۲ ۶ ۲۲
۷ نفت امیدیه ۱۵ ۴ ۷ ۴ ۱۷ ۱۸ ۱- ۱۹
۸ تربیت ایلام ۱۵ ۳ ۱ ۱۱ ۱۳ ۲۷ ۱۴- ۱۰
۹ شهرداری یاسوج ۱۵ ۱ ۲ ۱۱ ۹ ۳۰ ۲۱- ۵
۱۰ پرسپولیس شمال (حذف)

 

لیگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
 ۱ سپیدرود رشت ۱۵ ۹ ۴ ۲ ۲۷ ۹ ۱۸ ۳۱
۲ شهرداری زنجان ۱۵ ۸ ۵ ۲ ۲۳ ۱۰ ۱۳ ۲۹
۳ بهمن شیراز ۱۵ ۸ ۴ ۳ ۱۶ ۹ ۷ ۲۸
۴ خونه به خونه بابل ۱۵ ۸ ۴ ۳ ۱۶ ۱۳ ۳ ۲۸
۵ هف سمنان ۱۵ ۵ ۳ ۷ ۱۹ ۲۳ ۴- ۱۸
۶ شهدای جویبار ۱۵ ۳ ۷ ۵ ۱۳ ۱۷ ۴- ۱۶
۷ الوند همدان ۱۶ ۳ ۶ ۷ ۱۴ ۱۸ ۴- ۱۵
۸ شهرداری دزفول ۱۵ ۳ ۴ ۸ ۱۳ ۲۶ ۱۳- ۱۳
۹ گرند بجنورد ۱۵ ۱ ۳ ۱۱ ۸ ۲۳ ۱۵- ۶
۱۰ گهر درود (حذف)