برنامه بازیهای لیگ دسته سوم از هفته نهم تا دوازدهم

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات لیگ دسته سوم کشور (جام آزدگان) فصل ورزشی 94-93 از هفته نهم تا دوازدهم را اعلام کرد.

به گزرش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از وب سایت سازمان لیگ، تاریخ نقل و انتقالات نیم فصل مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور فصل 94-93، از روز شنبه مورخ 93/12/16 تا روز دوشنبه مورخ 93/12/25 اعلام می شود و در این مدت یاشگاه ها می توانند با رعایت مقررات با بازیکنان جدید واجد الشرایط” حداکثر تا سقف 7 بازیکن طبق ماده 6 آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال انعقاد شود.
لازم به ذکر است کمیته مسابقات از ارائه خدمات به تیم هایی که دارای بدهی به اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشند و یا تعهدات خود به فدراسیون را انجام نداده اند، معذور است.
برنامه مسابقات هفته نهم تا دوازدهم لیگ دسته سوم به شرح زیر می باشد:
هفته نهم
دوشنبه 93/12/4 ساعت 14
امید حسن آباد – عمارت گرگان – شهرداری حسن آباد تهران
شهید کریمی جویبار- دریای بابل – شهید کریمی جویبار
محیا محراب سواد کوه – چوکای تالش – شهید وطنی قائم شهر
شهرداری فومن – مقاومت تهران – آزادی فومن
شهدای ساری – رهپویان رضوان شهر- شهید متقی ساری
شهرداری لنگرود – ایرانداد تهران – شهدا لنگرود
سه شنبه 93/12/5 ساعت 14:15
شهرداری اراک – شهرداری فیروزآباد – امام خمینی اراک
پویندگان تلاش مرودشت – آرمان کارا شیراز- تختی مرودشت
برق شیراز- فرهنگ رامهرمز- اختصاصی برق شیراز
نفتون مسجد سلیمان – شاهین بوشهر- اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
میناب طیور هرمزگان – شهرداری ماهشهر- شهرداری میناب
پرسپولیس زاهدان – استانداری کرمانشاه – المپیک زاهدان
هفته دهم
یکشنبه 93/12/10 ساعت 14
شهید کریمی جویبار – امید حسن آباد – شهید کریمی جویبار
چوکای تالش – عمارت گرگان – پوریای ولی تالش
دریای بابل – شهرداری فومن – هفتم تیر بابل
رهپویان رضوانشهر- محیا محراب سواد کوه – معلم رضوانشهر
مقاومت تهران – شهرداری لنگرود- شیرودی 2 تهران
ایرانداد تهران – شهدای ساری – هویزه تهران
دوشنبه 93/12/11 ساعت14:15
پویندگان تلاش مرودشت – شهرداری اراک – تختی مرودشت
فرهنگ رامهرمز- شهرداری فیروزآباد – تختی رامهرمز
آرمان کارا شیراز- نفتون مسجد سلیمان – حافظیه شیراز
شهرداری ماهشهر- برق شیراز- شهدا ماهشهر
شاهین بوشهر- پرسپولیس زاهدان – شهید بهشتی بوشهر
استانداری کرمانشاه – میناب طیور هرمزگان – آزادی کرمانشاه
هفته یازدهم
شنبه 93/12/16 ساعت 14
امید حسن آباد – چوکای تالش – شهرداری حسن آباد تهران
شهرداری فومن – شهید کریمی جویبار- آزادی فومن
عمارت گرگان – رهپویان رضوانشهر- آزادی گرگان
شهرداری لنگرود – دریای بابل – شهدا لنگرود
شهدای ساری – مقاومت تهران – شهید متقی ساری
یکشنبه 93/12/17 ساعت 14
محیا محراب سواد کوه – ایرانداد تهران – شهید وطنی قائم شهر
یکشنبه 93/12/17 ساعت 14:15
شهرداری اراک – فرهنگ رامهرمز – امام خمینی اراک
نفتون مسجد سلیمان – پویندگان تلاش مرودشت – اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
شهرداری فیروزآباد – شهرداری ماهشهر- تختی فیروزآباد
پرسپولیس زاهدان – آرمان کارا شیراز – المپیک زاهدان
برق شیراز- استانداری کرمانشاه – اختصاصی برق شیراز
میناب طیور هرمزگان – شاهین بوشهر – شهرداری میناب
هفته دوازهم
یکشنبه 93/12/24 ساعت14
امید حسن آباد – شهرداری فومن – شهرداری حسن آباد تهران
رهپویان رضوانشهر- چوکای تالش – معلم رضوانشهر
شهید کریمی جویبار – شهرداری لنگرود – شهید کریمی جویبار
ایرانداد تهران – عمارت گرگان – هویزه تهران
دریای بابل – شهدای ساری – هفتم تیر بابل
مقاومت تهران – محیا محراب سواد کوه – شیرودی 2 تهران
دوشنبه93/12/25 ساعت 14:15
شهرداری اراک – نفتون مسجد سلیمان – امام خمینی اراک
شهرداری ماهشهر- فرهنگ رامهرمز- شهدا ماهشهر
پویندگان تلاش مرودشت – پرسپولیس زاهدان – تختی مرودشت
استانداری کرمانشاه – شهرداری فیروزآباد – آزادی کرمانشاه
آرمان کارا شیراز- میناب طیور هرمزگان – حافظیه شیراز
شاهین بوشهر- برق شیراز – شهید بهشتی بوشهر