نتایج هفته هجدهم لیگ دسته دوم آزادگان + گروه بندی مرحله دوم و جدول پایانی

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته هفدهم و پایانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور از روز یکشنبه در گروه اول و دوم آغاز و در روز دوشنبه با دیدارهای گروه سوم و چهارم پایان می یابد.

با توجه به نتایج بدست آمده در گروه نخست تیم های آلومینیوم سازی اراک، کاسپین قزوین و  خیبر خرم آباد به دور دوم صعود کردند و ملی پوشان تبریز، شهدا شهرکرد و البدر به لیگ دسته سوم سقوط کردند.

در گروه دوم تیم های پارس جنوبی جم، بعثت کرمانشاه و نسل ابومسلم رهپویان مشهد به دور بعد صعود کردند و تیم های شاهین کیش، وحدت قم و ملی حفاری اهواز به دسته پایین تر سقوط کردند.

در گروه سوم تیم شهرداری ارومیه در نهایت شگفتی اول شد و تیم های استقلال آبی تهران و ایرانوجوان خورموج با قرار گرفتن در رتبه های دوم و سوم به دور بعد راه پیدا کردند و تیم های تربیت ایلام شهرداری یاسوج و پرسپولیس شمال سقوط کردند.

در گروه چهارم هم که تیم سپدرود حضور داشت، در نهایت تیم شهرداری زنجان در واپسین دقایق توانست به رتبه نخست دست پیدا کند و دو تیم سیدرود رشت و بهمن شیراز رتبه های دوم و سوم را در اختیار بگیرند و تیم های شهرداری دزفول ، گرند بجنود و گهر درود سقوط کردند.

نتایج بدست آمده به شرح زیر می باشد:

هفته هجدهم

یکشنبه 93/11/26 ساعت 14

ملی حفاری اهواز 1 – 1  ماشین سازی تبریز

هامون سازه زاهدان 1 – 0 صنعت نفت نوین آبادان

وحدت قم 0 – 5 شاهین کیش

پیام وحدت مشهد 2 – 0 بعثت کرمانشاه

پارس جنوبی جم 1 – 1 نسل ابومسلم رهپویان مشهد

یکشنبه 93/11/26 ساعت 14:15

صنعت ساری 0 – 3 آلومینیوم سازی اراک

پرسپولیس گناوه 1 – 0 کارون اهواز

ملی پوشان تبریز 2 – 1 شهدا شهرکرد

خیبر خرم آباد 2 – 1 کاسپین قزوین

دوشنبه93/11/27ساعت14

شهرداری جویبار 0 – 0 شهرداری دزفول

شهرداری زنجان 1 – 0 خونه به خونه مازندران

بهمن شیراز 1 – 0 سپید رود رشت

گرند بجنورد 1 – 3 هف سمنان

دوشنبه93/11/27ساعت 14:15

نفت امیدیه 3 – 0 شهرداری یاسوج – ( انصراف شهرداری یاسوج)

تربیت ایلام 0 – 0 شهرداری ارومیه

ایرانجوان خورموج 2 – 0 شهرداری کامیاران

خلخال دشت خلخال 3 – 0 کارگر بنه گز- ( انصراف کارگر بنه گز)

گروه یک مرحله دوم:

سپیدرود رشت، آلومینیوم سازی اراک ، خیبر لرستان ، بعثت کرمانشاه ، ایرانجوان خورموج ، شهرداری ارومیه

گروه دوم مرحله دوم:

پارس جم بوشهر ، ابومسلم مشهد ، کاسپین قزوین ، استقلال آبی تهران ، شهرداری زنجان ، بهمن شیراز

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
 1 آلومینیوم سازی اراک 16 9 7 0 23 8 15 34
2 کاسپین قزوین 16 9 3 4 18 10 8 30
3 خیبر لرستان 16 7 6 3 19 17 2 27
4 آراد اصفهان 16 7 4 5 16 13 3 25
5 صنعت ساری 16 5 5 6 15 17 2- 20
6 کارون خوزستان 16 4 3 8 18 15 3 16
7 پرسپولیس گناوه 16 4 3 9 11 18 7- 15
8  ملی پوشان تبریز 16 3 6 7 18 29 11- 15
9 شهداي شهركرد 16 4 2 10 16 26 10- 14
10 البدر (حذف)

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
 1 پارس جم 18 7 7 4 18 13 5 28
2 بعثت کرمانشاه 18 6 10 2 14 11 3 28
3 نسل ابومسلم مشهد 18 6 9 3 20 16 4 27
4 صنعت نفت آبادان 18 7 5 6 21 17 4 26
5 هامون سازه زاهدان 18 7 5 6 16 13 3 26
6 پیام وحدت مشهد 18 6 7 5 17 14 3 25
7 ماشین سازی تبریز 18 5 9 4 20 19 1 24
8 شاهین کیش 18 6 5 7 26 18 8 23
9 وحدت قم 18 2 8 8 11 26 15- 14
10 ملی حفاری اهواز 17 2 6 9 14 26 12- 12

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
1 شهرداری ارومیه 16 8 4 4 23 16 7 28
2 استقلال آبی ب تهران 16 7 6 3 25 15 10 27
3 ایرانجوان خورموج 16 7 6 3 20 13 7 27
4 شهرداری کامیاران 16 8 3 5 21 16 5 27
5 خلخال دشت 16 7 5 4 17 23 4 26
6 کارگر بنه گز 16 5 7 4 18 15 3 22
7 نفت امیدیه 16 5 7 4 20 18 2 22
8 تربیت ایلام 16 3 2 11 13 27 14- 11
9 شهرداری یاسوج 16 1 2 12 9 33 24- 5
10 پرسپولیس شمال (حذف)
ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
 1 شهرداری زنجان 16 9 5 2 24 10 14 32
2 سپیدرود رشت 16 9 4 3 27 10 17 31
3 بهمن شیراز 16 9 4 3 17 9 8 31
4 خونه به خونه بابل 16 8 4 4 16 14 2 28
5 هف سمنان 16 6 3 7 22 24 2- 21
6 شهدای جویبار 16 3 8 5 13 17 4- 17
7 الوند همدان 16 3 6 7 14 18 4- 15
8 شهرداری دزفول 16 3 5 8 13 26 13- 14
9 گرند بجنورد 16 1 3 12 9 26 17- 6
10 گهر درود (حذف)