برنامه کامل بازی های مرحله دوم لیگ دسته دوم آزادگان

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از سایت سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه بازی های مرحله دوم دور رفت از هفته اول تا دهم لیگ دسته دوم فصل 94-93 فوتبال کشور را اعلام کرد.

بنابراین، برنامه مسابقات لیگ دسته دوم از هفته اول تا دهم به شرح زیر می باشد:

هفته اول

دوشنبه 93/12/11 ساعت 14:30

نسل ابومسلم رهپویان – شهرداری زنجان –  ورزشگاه تختی مشهد

دوشنبه 93/12/11 ساعت 15

بعثت کرمانشاه – آلومینیوم اراک – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
خیبر خرم آباد – ایرانجوان خورموج –  ورزشگاه تختی خرم آباد
سپیدرود رشت – شهرداری ارومیه – ورزشگاه عضدی رشت
پارس جنوبی جم – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی جم

سه شنبه 93/12/12 ساعت 14:45

بهمن شیراز – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه حافظیه شیراز

هفته دوم

دوشنبه 93/12/18 ساعت14:30

نسل ابومسلم رهپویان – پارس جنوبی جم – ورزشگاه تختی مشهد

دوشنبه 93/12/18 ساعت14:45

استقلال آبی ب تهران – کاسپین قزوین –ورزشگاه شهدای هویزه تهران

دوشنبه 93/12/18 ساعت15

خیبر خرم آباد – بعثت کرمانشاه –  ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری ارومیه – آلومینیوم اراک – ورزشگاه تختی ارومیه
ایرانجوان خورموج – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری زنجان – بهمن شیراز – ورزشگاه 15 خرداد زنجان

هفته سوم

دوشنبه 12/ 93/25 ساعت 15

بعثت کرمانشاه – شهرداری ارومیه – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
سپیدرود رشت – خیبر خرم آباد – ورزشگاه عضدی رشت
آلومینیوم اراک – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی جم
بهمن شیراز – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه حافظیه شیراز
کاسپین قزوین – شهرداری زنجان – ورزشگاه رجایی قزوین

هفته چهارم

دوشنبه 94/1/10 ساعت16

نسل ابومسلم رهپویان – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی مشهد

دوشنبه 94/1/10 ساعت16:15

سپیدرود رشت – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه شهید عضدی رشت
ایرانجوان خورموج – شهرداری ارومیه –  ورزشگاه تختی خورموج
خیبر خرم آباد – آلومینیوم اراک – ورزشگاه تختی خرم آباد
بهمن شیراز – پارس جنوبی جم – ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری زنجان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه 15  خرداد زنجان

هفته پنجم

دوشنبه 94/1/17 ساعت 16:15

آلومینیوم اراک – سپیدرود رشت – ورزشگاه امام خمینی اراک
کاسپین قزوین – بهمن شیراز – ورزشگاه رجائی قزوین
استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم رهپویان مشهد – ورزشگاه شهدای هویزه تهران

دوشنبه 94/1/17 ساعت 16:30

شهرداری ارومیه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی ارومیه
پارس جنوبی جم – شهرداری زنجان – ورزشگاه تختی جم

سه شنبه 94/1/18 ساعت 16:30

بعثت کرمانشاه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه

هفته ششم

چهارشنبه 26/ 1/ 94 ساعت 16:30

نسل ابومسلم رهپویان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی مشهد

چهارشنبه 94/1/26 ساعت 16:45

ایرانجوان خورموج – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی خورموج
سپیدرود رشت – آلومینیم اراک – ورزشگاه شهید عضدی رشت
خیبر خرم آباد – شهرداری ارومیه – ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری زنجان – پارس جنوبی جم – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
بهمن شیراز – کاسپین قزوین – ورزشگاه حافظیه شیراز

هفته هفتم

چهارشنبه 94/2/2 ساعت 16:45

آلومینیم اراک – خیبر خرم آباد – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی جم
استقلال آبی ب تهران – شهرداری زنجان – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
کاسپین قزوین – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه رجایی قزوین

چهارشنبه 94/2/2 ساعت 17

بعثت کرمانشاه – سپیدرود رشت – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شهرداری ارومیه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه تختی ارومیه

هفته هشتم

چهارشنبه 94/2/9 ساعت 16:45

استقلال آبی ب تهران – پارس جنوبی جم – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
نسل ابومسلم رهپویان مشهد – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری زنجان – کاسپین قزوین – ورزشگاه 15 خرداد زنجان

چهارشنبه 94/2/9 ساعت 17

شهرداری ارومیه – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی ارومیه
خیبر خرم آباد – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی خرم آباد
ایرانجوان خورموج – آلومینیم اراک – ورزشگاه تختی خورموج

هفته نهم

سه شنبه 94/2/15 ساعت 16:45

پارس جنوبی جم – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه تختی جم
کاسپین قزوین – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه رجایی قزوین
بهمن شیراز – شهرداری زنجان – ورزشگاه حافظیه شیراز

سه شنبه 94/2/15 ساعت 17

بعثت کرمانشاه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
آلومینیم اراک – شهرداری ارومیه – ورزشگاه امام خمینی اراک
سپیدرود رشت – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه شهید عضدی رشت

هفته دهم

سه شنبه 94/2/22 ساعت 16:45

کاسپین قزوین  – پارس جنوبی جم – ورزشگاه رجایی قزوین
شهرداری زنجان  – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
استقلال آبی ب تهران – بهمن شیراز – ورزشگاه شهدای هویزه تهران

سه شنبه 94/2/22 ساعت 17

آلومینیم اراک – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه امام خمینی اراک
ایرانجوان خورموج – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری ارومیه – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی ارومیه