برنامه هفته سیزدهم تا هفدهم لیگ دسته سوم اعلام شد

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته سیزدهم تا هفدهم لیگ دسته سوم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته سیزدهم تا هفدهم لیگ دسته سوم را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته سیزدهم جمعه 17 فروردین 94

آرمان کارا شیراز- برق شیراز
این دیدار ساعت 16 و 15 دقیقه آغازمی شود
شنبه 8 فروردین 94
امیدحسن آباد- رهپویان رضوانشهر
شهرداری فومن- شهرداری لنگرود
ایرانداد تهران- چوکای تالش
شهید کریمی جویبار- شهدی ساری
مقاومت تهران- عمارت گرگان
دریای بابل- محیا محراب سوادکوه
این دیدارها ساعت 16 آغاز می شود
یکشنبه 9 فروردین
شهرداری اراک- شهردای ماهشهر
نفتون مسجد سلیمان-پرسپولیس زاهدان
استانداری کرمانشاه- فرهنگ رامهرمز
پویندگان تلاش مرودشت- میناب طیور هرمزگان
شاهین بوشهر- شهرداری فیروز آباد
این دیدارها ساعت 16 و 15 دقیقه آغاز می شود

هفته چهاردهم یکشنبه 16 فروردین

شهرداری لنگرود- امید حسن آباد
رهپویان رضوانشهر- ایرانداد تهران
شهدای ساری- شهرداری فومن
چوکای تالش- مقاومت تهران
محیا محراب سوادکوه- شهید کریمی جویبار
عمارت گرگان- دریای بابل
این دیدارها ساعت 16 و 15 دقیقه آغاز می شود
دوشنبه 17 فروردین
پرسپولیس زاهدان-شهرداری اراک
این دیدار ساعت 16 و 15 دقیقه آغاز می شود
شهرداری ماهشهر- استانداری کرمانشاه
میناب طیور هرمزگان- نفتون مسجد سلیمان
فرهنگ رامهرمز- شاهین بوشهر
برق شیراز- پویندگان تلاش مرودشت
شهرداری فیروز آباد- آرمان کارا شیراز
این دیدارها ساعت 16 و 30 دقیقه آغاز می شود.

هفته پانزدهم شنبه 22 فروردین

امید حسن آباد- ایرانداد تهران
شهرداری لنگرود- شهدای ساری
مقاومت تهران- رهپویان رضوانشهر
شهرداری فومن- محیا محراب سواد کوه
دریای بابل- چوکای تالش
شهید کریمی جویبار- عمارت گرگان
این دیدارها ساعت 16 و 15 دقیقه آغاز می شود.
یکشنبه 23 فروردین
شهرداری اراک- استانداری کرمانشاه
پرسپولیس زاهدان- میناب طیور هرمزگان
شاهین بوشهر- شهرداری ماهشهر
نفتون مسجد سلیمان- برق شیراز
آرمان کارا شیراز- فرهنگ رامهرمز
پویندگان تلاش مرودشت- شهدای فیروز اباد
این دیدارها ساعت 16 و 30 دقیقه آغازمی شود.

هفته شانزدهم شنبه 29 فروردین

شهدای ساری- امید حسن آباد- ایرانداد تهران- مقاومت تهران
محیا محراب سوادکوه- شهرداری لنگرود
رهپویان رضوانشهر- دریای بابل
عمارت گرگان- شهرداری فومن
چوکای تالش- شهید کریمی جویبار
این دیدارها ساعت 16 و 30 دقیقه آغاز می شود
یکشنبه 30 فروردین
میناب طیور هرمزگان- شهرداری اراک
استانداری کرمانشاه- شاهین بوشهر
برق شیراز-پرسپولیس زاهدان
شهرداری ماهشهر- ارمان کارا شیراز
شهرداری فیروز آباد- نفتون مسجد سلیمان
فرهنگ رامهرمز- پویندگان تلاش مرودشت
این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه آغاز می شود.

هفته هفدهم شنبه 5 اردیبهشت 94

امید حسن آباد-مقاومت تهران
شهدای ساری- محیا محراب سواد کوه
دریای بابل- ایرانداد تهران
شهرداری لنگرود- عمارت گرگان
شهید کریمی جویبار- رهپویان رضوانشهر
شهرداری فومن- چوکای تالش
این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه آغاز می شود
یکشنبه 6 اردیبهشت
شهرداری اراک- شاهین بوشهر
پرسپولیس زاهدان- شهرداری فیروز آباد
این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه آغاز می شودو

میناب طیور هرمزگان- برق شیراز
ارمان کارا شیراز- استانداری کرمانشاه
پویندگان تلاش مرودشت- شهرداری ماهشهر
نفتون مسجد سلیمان- فرهنگ رامهرمرز
این دیدارها ساعت 17 آغاز می شود.