نتایج هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاهای کشور + جدول

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته نهم و ماقبل پایانی مرحله نهایی لیگ دسته دوم آزادگان در دو گروه یک و دو برگزار شد و در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات چهره چهار تیم برتر دو گروه مشخص گردید.

در گروه نخست تیم سپیدرود رشت در حالی که می توانست با پیروزی بر ایرانجوان خورموج بی انگیزه حداقل امید صعود را تا هفته آینده در دل هوادارانش زنده نگه دارد با تساوی در برابر مهمان جنوبی خود شانس صعود را از دست داد.

تیم بعثت کرمانشاه هم با باخت دو بر صفر خانگی اش برابر خیبر به جمع سه تیم دیگر این گروه پیوست که امید صعودشان را از دست دادند. آلومنیوم هم با برد در برابر ارومیه بی انگیزه همچنان جایگاه خود را در صدر حفظ نمود. در این گروه در حال حاضر آلومینیوم با 18 امتیاز اول است و خیبر با 17 امتیاز در رتبه دوم جای خوش نموده است و در هفته آینده تکلیف تیم اول و دوم این گروه مشخص خواهد شد.

در گروه دوم هم پارس جم جنوبی با پیروزی خانگی اش برابر ابومسلم دومی خود را تثبیت نمود و بهمن هم با نتیجه تساوی که برابر شهرداری زنجان متحمل شد هر چند همچنان در صدر ایستاده اما با پارس جم هم امتیاز شده است. تکلیف تیم های اول و دوم این گروه هم به مانند گروه نخست در هفته آینده مشخص می شود.

 نتایج هفته نهم در گروه یک و دو:

1394/02/15    16:45 نتیجه نهایی پارس جنوبی جم 1 – 0 نسل ابومسلم رهپویان
1394/02/15    16:45 نتیجه نهایی کاسپین قزوین 0 – 1 استقلال آبی ب تهران
1394/02/15    16:45 نتیجه نهایی بهمن شیراز 0 – 0 شهرداری زنجان
1394/02/15    17:00 نتیجه نهایی بعثت کرمانشاه 1 – 2 خیبر خرم آباد
1394/02/15    17:00 نتیجه نهایی آلومینیم اراک 2 – 0 شهرداری ارومیه
1394/02/15    17:00 نتیجه نهایی سپیدرود رشت 1 – 1 ایرانجوان خورموج

هفته دهم

سه شنبه 94/2/22 ساعت 16:45

کاسپین قزوین  – پارس جنوبی جم – ورزشگاه رجایی قزوین

شهرداری زنجان  – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه 15 خرداد زنجان

استقلال آبی ب تهران – بهمن شیراز – ورزشگاه شهدای هویزه تهران

سه شنبه 94/2/22 ساعت 17

آلومینیم اراک – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه امام خمینی اراک

ایرانجوان خورموج – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی خورموج

شهرداری ارومیه – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی ارومیه

جدول لیگ دسته دوم فوتبال کشور مرحله دوم – فصل 93/94

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه اول
تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
 1 آلومینیوم اراک 9 5 3 1 14 8 6 18
2 خیبر لرستان 9 5 2 2 13 10 3 17
3 سپیدرود رشت 9 2 6 1 11 7 4 12
4 بعثت کرمانشاه 9 2 5 2 9 9 0 11
5 ایران جوان خورموج 9 1 4 4 9 13 4- 7
6 شهرداری ارومیه 9 1 2 6 5 14 9- 5

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه اول
تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتياز
 1 بهمن شیراز 9 3 6 0 8 3 5 15
2 پارس جنوبی جم 9 4 3 2 8 8 0 15
3 استقلال آبی تهران 9 3 3 3 11 14 3- 12
4 شهرداری زنجان 9 2 5 2 12 8 4 11
5 ابومسلم مشهد 9 1 5 3 5 9 4- 8
6 کاسپین قزوین 9 1 4 4 8 10 2- 7