ايسنا: یک پیروزی تا صعود باقی است/ سپیدرود رشت میزبان بادران تهران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود –  تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور،در دیداری حساس میزبان تیم بادران تهران است.

رادنی دیدار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه گیلان،اظهار کرد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و بادران تهران در هفته پایانی از دور برگشت مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، رو در روی هم قرار می گیرند .

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت افزود:بر این اساس، این مسابقه عصر فردا 26 اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود و تیم سپیدرود در این بازی بسیار حساس، میزبان است.

وی ادامه داد:امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت بتواند در این دیدار سرنوشت ساز برابر تیم بادران تهران که در صدر جدول قرار دارد، به برتری دست یابد تا علاوه بر کسب صدرنشینی، به رقابت های لیگ دسته اول صعود کند.

دیدار گفت: با توجه به اینکه این دیدار حساس در رشت برگزار می شود، به طور حتم طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت همانند گذشته از این بازی استقبال خوبی خواهند داشت و امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز با حمایت طرفدارانش و با ارائه یک بازی تماشاگرپسند، برابر حریفش به پیروزی برسد.

وی بیان کرد: هم اکنون تیم های فوتبال بادران تهران و سپیدرود رشت با کسب 17 امتیاز و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در مکان های اول و دوم جدول رده بندی گروه خود قرار دارند و با توجه به اینکه تیم اول هر گروه به طور مستقیم به لیگ دسته اول صعود می کند، تیم سپیدرود رشت در این دیدار فقط به پیروزی نیاز دارد و با هر نتیجه ای که بتواند تیم بادران را شکست دهد جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را کسب خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و بادران تهران در مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در گروه دوم با تیم های فوتبال کارای شیراز، کیمیا فرآیند تهران، شهرداری بندرعباس و نفت و گاز گچساران هم گروه هستند.

مرحله نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم کشور با حضور 12 تیم در دو گروه برگزار می شود که تیم های حاضر به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر هر گروه، به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کند و برنده تیم های دوم نیز جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را دریافت می کند .