سرمربی خیبر خرم آباد: مجبور به بازی دفاعی برابر سپیدرود رشت بودیم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت : در دیدار برابر سپیدرود رشت ، مجبور به ارائه یک بازی دفاعی بودیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نیکبخت شامگاه جمعه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و خیبر خرم آباد در کنفرانس مطبوعاتی افزود : هدف ما نباختن بود که در نهایت با کسب نتیجه تساوی ، به هدف خود دست یافتیم.

وی اظهار کرد : با توجه به محدودیت نفرات و همچنین محرومیت سه بازیکن تیم خیبر خرم آباد ، ما مجبور بودیم که با روش دفاعی مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت ظاهر شویم و با سیستم دفاعی بازی کنیم و چشم به ضد حملات داشته باشیم.

نیکبخت ادامه داد : البته تیم فوتبال سپیدرود رشت از بازیکنان با تجربه ای برخوردار است و این در حالیست که تیم ما آن تجربه لازم را ندارد و از 11 بازیکن داخل زمین ، 10 بازیکن از خرم آباد بودند که این، یک رکورد محسوب می شود.

وی بیان کرد : هدف ما نیز سازندگی در تیم فوتبال خیبر خرم آباد است و به همین دلیل با بازیکنان جوان، رقابت ها را آغاز کردیم البته نیم نگاهی نیز به صعود داریم اما هدف اصلی ما ، سازندگی در این باشگاه است.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد یادآور شد: با توجه به اینکه سه هفته از لیگ دسته اول سپری شده ، اما من حدود دو هفته است که این تیم را دراختیار گرفته ام و به همین دلیل، تیم فوتبال خیبر خرم آباد دوره بدنسازی را از دست داده و همچنین خیلی دیر بسته شده است.

نیکبخت بیان کرد : امیدواریم که در ادامه لیگ ، این تیم نیز شرایط آرمانی خود را پیدا کند و بازیکنان بیشتر با هم هماهنگ شوند و بتوانیم نتایج قابل قبولی را در رقابت های فصل جاری کسب کنیم.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و خیبر خرم آباد ، عصر جمعه در هفته سوم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت، این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.