برنامه جام حذفی اعلام شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت‌های جام‌حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، در مرحله اول و دوم این مسابقات قهرمانان استان ها و تیم های لیگ دویی حضور خواهند داشت و تیم سپیدرود رشت از مرحله سوم این مسابقات به همراه 17 تیم دسته اول دیگر و 16 تیم لیگ برتری به این رقابت ها اضافه خواهند شد.

در این مرحله تیم های داماش گیلان، شهرداری فومن و شهرباران کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:

یکشنبه 21 شهریور 95

شهرداری فومن – بعث کرمانشاه ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی فومن

هف سمنان – شهرباران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان

مهرگان‌دره‌شهر ایلام- رهپویان (داماش گیلان) ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره‌شهر

استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت 17 ورزشگاه نفت‌وگاز اروندان خرمشهر

کشاورز مشکین‌شهر – سفیر آبیک ساعت 16 ورزشگاه تختی مشکین‌شهر

پاراگ تهران – شهرداری میاندرود ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه شهید کشوری تهران

استقلال آبی‌ب تهران – امیدبهارستان تهران ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه اتکا تهران

شهباز نوژن‌البرز (خلخال‌دشت) – شهرداری همدان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

نماینده خراسان‌رضوی –  پیروزی گرمسار ساعت 16 ورزشگاه  تختی مشهد

شهرداری اردبیل – شهرداری تبریز ساعت 16 ورزشگاه تختی اردبیل

نیروی‌زمینی تهران – کیمیای فرآیند تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران

شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

شهیدکریمی‌جویبار – کشاورز علی‌آباد ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای واسوکلا‌جویبار

پاس همدان – نماینده استان‌ کردستان ساعت 16 ورزشگاه قدس همدن

شهرداری بوشهر – فولادنوین اهواز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر

شاهین بندرعامری – ماهان شوشتر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهیدجمادی دلوار

نفت‌نوین آبادان – شهرداری اراک ساعت 18 ورزشگاه تختی آبادان

آلومینیوم هرمزگان – عقاب تبریز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

زاگرس یاسوج – شاهین‌توسعه‌کیش ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج

نفت‌وگاز گچساران – شهرداری کاشان ساعت 17 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران

استقلال لطیفی لارستان – شهرداری بندرعباس ساعت 17 ورزشگاه تختی‌لار

دوشنبه 22 شهریور 1396

استقلال‌ پدیده البرز- بادران‌نوین تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حیدریان قم

آینده سازان برق شیراز – آب و برق کیش ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حاجی‌پور سعادت‌شهر

فولاد یاسوج – شهرداری کهنوج ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج

کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز

نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه