سپیدرود مثل علی نظرمحمدی: پر شور و شوق / این سپیدرود، این چترهای گشوده، این شهر بارانی

ایران ورزشی / سپیدرود، تیمی که با دست خالی اداره می‌شود و در لیگ یک نتایج خوبی گرفته. تماشاگران سپیدرود در یک روز بارانی برای تیم قدیمی شهرشان سنگ تمام گذاشته‌اند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اینجا ورزشگاه قدیمی شهر رشت است، در قلب شهر، ورزشگاهی خاطره‌انگیز برای دوستداران فوتبال در رشت.

مردمانی را نگاه کنید که چترها را دردست گرفته‌اند و آمده‌اند تا یکی از دیرپاترین تیم‌های فوتبال ایران را تشویق کنند، در یک روز بارانی.

اینجا شهر باران است، شهر باران‌هایی که زمستان و تابستان نمی‌شناسند. زیر این باران، تماشای بازی سپیدرود برای اهالی رشت لذت بخش و پرهیاهوست.

آنها سالها انتظار کشیده‌اند تا تیم قدیمی شهرشان در اوج بحران‌های مالی به همین لیگ یک برسد. سپیدرود در فوتبال ایران حتی در روزهای بارانی این‌ همه تماشاگر دارد اما تیم‌های متمول فوتبال ایران بی‌تماشاگر‌اند و از چرخه عجیب اقتصاد فوتبال ایران بهره‌مند می‌شوند.

در فوتبال رشت خبری از باشگاههای دولتی و سرمایه‌گذاری‌های آنچنانی نیست. سپیدرود صورتش را با سیلی سرخ کرده و با مربی جوانش در لیگ یک می‌درخشد.

چه کسی فکر می‌کرد که سپیدرود در این بحران‌های اقتصادی و با دست خالی به بالای جدول لیگ یک برسد و مدعی صعود باشد؟

علی نظرمحمدی اما خودش و تیمی که ساخته را می‌شناخت و با شور و شوق همیشگی‌اش تیم بزرگی را در لیگ یک ساخته است.

سپیدرود در آخرین بازی‌اش مقابل خونه به خونه، پولدارترین تیم لیگ یک را با نتیجه سه بر یک شکست داده و ما را ترغیب می‌کند که این عکس‌ها را تماشا کنیم، این تماشاگرانی که چترها را گشوده‌اند و زیر باران رشت از تماشای تیم سپیدرود حظ می‌برند.

تیمی که با سیلی صورتش سرخ است این سپیدرود، این چترهای گشوده، این شهر بارانی