خبرگزاری ایرنا/ سپیدرود با جم مساوی کرد

رشت – ایرنا – در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم سپیدرود رشت نیز برابر پارس جنوبی جم به نتیجه مساوی دست یافت.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک کشور جام آزادگان، تیم سپیدرود رشت دیگر نماینده گیلان نیز در جم بوشهر ، برابر تیم پارس جنوبی جم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان در رقابتهای لیگ دسته اول کشور در هفته ششم این مشابقات در جم بوشهر به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت که در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی دست یافت.

تیم فوتبال سپیدورد رشت که تاکنون بازیهای خوبی را در لیگ دسته اول انجام داده ، در گرمای جم بوشهر نیز برابر پارس جنوبی جم خوب ظاهر شد و توانست یک امتیاز از این میدان سخت بگیرد.

در این دیدار و در نیمه اول هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و فرصت چندان مناسب گلزنی نداشتند و بازی بیشتر در میانه میدان جریان داشت تا هر دو تیم این نیمه را بدون گل به پایان برسانند.

اما در نیمه دوم تیم فوتبال سپیدرود رشت به گل برتری دست یافت و میلاد قربانزاده بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه 61 ، با یک ضربه سر دقیق اولین گل این بازی را به سود تیم فوتبال سپیدورد رشت به ثمر برساند.

با به ثمر رسیدن این گل ، تیم فوتبال پارس جنوبی جم بر شدت حملات خود افزود و موفق شد در دقیقه 65 صاحب یک ضربه پنالتی شود که این ضربه را ، امید سینک بازیکن این تیم به گل مساوی تبدیل کرد.

یکی از نکات جالب توجه این دیدار ، محرومیت هر دو سرمربی دو تیم بود که مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم و علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رشت به دلیل محرومیت از روی سکوه ، نظاره گر بازی تیمهای خود بودند.

در پایان هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیمهای فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی با کسب 11 امتیاز و به دلیل تفاضل گل ، به ترتیب در مکان های پنجم و ششم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابتهای فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .