قرعه کشی لیگ دسته سوم: سبحان دارو و شهرداری رودسر و آستارا در گروه دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – قرعه کشی مسابقات فوتبال مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور روز سه شنبه بیست و سوم شهریور از ساعت 14:30 با حضور نمایندگان و سرپرستان تیم های حاضر در این رقابت ها در سالن آمفی تاتر هتل آکادکی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت سپیدرود، این رقابت ها با حضور 60 تیم در 5 گروه 13 تیمی از یازدهم مهرماه آغاز خواهد شد و اوایل دی ماه پایان می یابد. مرحله دوم لیگ دسته سوم :دهه سوم دی ماه خواهد بود و سوم اردیبهشت ماه نیز این رقابتها پایان می یابد.

سه تیم سبحان داروی رشت، شهرداری رودسر و شهرداری آستارا در گروه دوم این رقابت ها قرار گرفتند و تیم چوکای تالش در مرحله دوم لیگ دسته سوم حضور خواهد داشت.

برنامه بازی های سبحان داروی رشت در این رقابت ها به شرح زیر است:

*هفته اول سبحان دارو – شهرداری پارس آباد اردبیل

*هفته دوم شهرداری رودسر – سبحان دارو

*هفته سوم سبحان دارو – شهدای ساری

*هفته چهارم شهرداری استارا – سبحان دارو

*هفته پنجم سبحان دارو – شهرداری ساری

*هفته ششم: کاوه ورامین تهران – سبحان دارو

*هفته هفتم: سبحان دارو – اتحاد شادقلی قم

*هفته هشتم امید حسن اباد تهران -سبحان دارو

*هفته نهم: سبحان دارو – قزوین

*هفته دهم” شهرداری البرز – سبحان دارو

*هفته یازدهم: سبحان دارو – آریا سپاهان تهران

*هفته دوازدهم: فرید کرج – سبحان دارو

*هفته سیزدهم: سبحان دارو استراحت

گروه بندی دور نخست به شرح زیر می باشد:

گروه اول:

تهران 1 – تهران 2 – تهران 3 -مازندران 1 – مازندران 2 -مازندران 3 – شیرین فراز آق قالا – استقلال جوان خان ببین گلستان – بهمن شاهینی شاهرود – خراسان شمالی (قهرمان استان) – خراسان رضوی (قهرمان استان)

گروه دوم:

سبحان دارو رشت، شهرداری رودسر، شهرداری آستارا، کاوه ورامین تهران، امید حسن آباد تهران، آریا سپاهان تهران، شهدای ساری، شهرداری ساری، فرید کرج، امید زرکان (شهرداری) البرز، قزوین (قهرمان استان)، شهرداری پارس آباد اردبیل، اتحاد شادقلی قم.

گروه سوم:

تهران 7 – تهران 8 – تهران 9 – تهران 10 – عقاب تبریز – کاویان نقده – آبید سنندج – فجردهلران – رستگار دندی زنجان – کرمانشاه (قهرمان استان)- همدان (قهرمان استان)- افرا درب تبریز

گروه چهارم:

پرسپولیس شوش  -استقلال شوشتر-استفلال ملاثانی -کیان شهرکرد -نفتون مسجد سلیمان -استقلال خرمشهر-پرسپولیس برازجان – -پیام چغادک بوشهر-ابوذرگچساران -پردیس خرم آباد -ازناجوان شازند اراک -پریزدرود -نماینده اراک

گروه پنجم:

مس نوین کرمان – شهرداری بم – پارسه شیراز – آرمان صدر شیراز – خلیج فارس خونسرخ – ستارگان بستانو بندرعباس – صفاهان اصفهان – اصفهان پلاست – تکاور زابل – آب و برق کیش  – خراسان جنوبی (قهرمان استان) – یزد (قهرمان استان) – فجر رفسنجان