ایرنا/ پیروزی تیم سپیدرود رشت در جام آزادگان

رشت – ایرنا – تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت دو نماینده گیلان در لیگ دسته اول کشور ، برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان در رقابتهای لیگ دسته اول کشور ، در هفته هشتم این مسابقات در اهواز به مصاف تیم استقلال این شهر رفت که در نهایت تیم فوتبال سپیدرود موفق شد با نتیجه یک بر صفر میزبان خود را شکست دهد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که هفته گذشته نیز در چارچوب این رقابتها به پیروزی رسیده بود ، با روحیه خوب به مصاف تیم استقلال اهواز رفت تا با برتری برابر این تیم ، روند صعودی خود را ادامه دهد که در نهایت موفق به این امر نیز شد.

تیم فوتبال استقلال اهواز نیز که تاکنون نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند و وضعیت مناسبی در جدول رده بندی ندارد ، سعی داشت تا در این دیدار خانگی به پیروزی برسد اما در نهایت موفق به این امر نشد و یک شکست خانگی را متحمل شد تا به قعر جدول این مسابقات سقوط کند.

تنها گل این دیدار را سیدهادی موسوی مدافع پیش تاخته تیم فوتبال سپیدرود رشت در دقیقه 68 به ثمر رساند تا سه امتیاز این دیدار به حساب تیم فوتبال سپیدود رشت نوشته شود.

در جدول ره بندی رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول کشور و تا پایان هفته هشتم ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب 17 امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب 14 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابتهای فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.