تسنیم/ سپیدرود با شکست مس به صدر جدول لیگ دسته اول رسید

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقه دو تیم سپیدرود و مس کرمان در پایان به سود سرخ پوشان شهر باران به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، دو تیم سپیدرود رشت و مس کرمان در چارچوب هفته نهم لیگ دسته اول آزادگان برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود سپیدرود پایان یافت.

این بازی که با حضور بیش از 10 هزار هوادار در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد با تک گل دقیقه 20 روی سانتر زیبا و مواج حسین کعبی و ضربه سر سنگین میلاد قربانزاده با پیروزی تیم سپیدرود به پایان رسید.

داوری این مسابقه برعهده امیر عرب براقی بود و مهدی عالیقدر، اسد حاج محمد و مجید محمدی وی را در این کار یاری می‌دادند و ناظر این مسابقه فریدون اصفهانیان بود.

در این بازی حسین کعبی از تیم سپیدرود و امیرحسین موسی زاده از تیم مس از داور میدان کارت زرد دریافت کردند.

این مسابقه نیز به مانند تمام بازی‌های خانگی سپیدرود، به صورت زنده از شبکه باران پخش شد.

در حالی‌که احسان عبدی تا ساعاتی پیش از شروع مسابقه در لیست اصلی سپیدرود حضور داشت بر مبنای ادعای نماینده فدراسیون مبنی بر اینکه وی سه کارته است اجازه حضور در بازی را نیافت.

این اتفاق در شرایطی روی داد که عبدی بر خلاف اظهارنظر نماینده فدراسیون و ناظر داوری، در بازی با آلومینیوم اراک کارتی دریافت نکرده بود.

امروز در جایگاه ویژه ورزشگاه عضدی رشت چهره‌هایی چون مهدوی فرماندار شهرستان رشت، ثابت قدم شهردار رشت و الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان حضور داشتند.

در پایان این بازی، سپیدرود با پیروزی در مقابل مس توانست به صدر لیگ دسته اول برسد و رکورد دو سال نباختن در رشت را همچنان حفظ کند.

ترکیب سپیدرود رشت:

سیدمحمد حسینی، محمدرضا الماسخاله، هادی تامینی، سیدهادی موسوی، شایان مصلح، حسین کعبی(از دقیقه 66 محمد دادرسی)، محمد رستمی، میلاد قربانزاده، میثم فردوسی، محمد میری(از دقیقه 69 محمدرضا مهدوی)، سهیل حق شناس(از دقیقه 84 محمد لطفی).

سرمربی: علی نظرمحمدی

ترکیب مس رفسنجان:

سجاد بیرانوند، عباس کاظمیان، میثم خداشناس (از دقیقه 87 محمد ابراهیم رضازاده)، محمدحسین حیدری(از دقیقه 55 امیرحسین موسی زاده)، مهیار نوری، جواد رمضانی، جواد رمضانی، امیر خدامرادی، مجتبی محبوب مجاز، علیرضا میرزا حسینی(از دقیقه 46 سجاد عسگری)، محسن ورزکار.

سرمربی: میشو کریستیچوویچ