نتایج هفته دوازدهم لیگ دسته اول + جدول و برنامه هفته سیزدهم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دوازدهم لیگ دسته اول در حالی پیگیری شد که در مهم ترین بازی ها تیم مدعی سپیدرود رشت موفق شد تا با گل دقایق پایانی به ۳ امتیاز شیرین برسد و به صدر جدول صعود کند.

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

۹۵/۰۸/۰۸

مس رفسنجان ۱  – ۰ ایرانجوان بوشهر

گل: سجاد عسگری(۳۰)

فولاد یزد ۲  – ۲ راه آهن یزدان

گل: سید جواد شفیعی پور(۲۷) و رامین قربانی(۶۲) علی فرهنگ(۶۸) و محسن بیاتی نیا(۷۴)

خیبرخرم آباد ۱ – ۱ گل گهر سیرجان

گل: احمد جعفری(۴۵) اکبر صغیری(۱۸)

سپیدرود رشت ۱ – ۰ نفت مسجد سلیمان

سید هادی موسوی(۸۷)

پارس جنوبی جم ۱  – ۰ فجرسپاسی

گل: علی نظری(۵۹)

۹۵/۰۸/۱۵

استقلال اهواز ۱-۳ ملوان بندرانزلی

گلها: محمد جواد گردونی (۹۰) شهاب کرمی(۳۷)، پوریا غلامی (۴۰)، محمد بختیاری (۸۲)

ادامه برنامه هفته دوازدهم:

۹۵/۰۸/۱۸

خونه به خونه بابل ۰-۲ اکسین البرز

گلها: علی امیری دقایق ۱۹ و ۶۲

آلومینیوم اراک ۰-۰ مس کرمان

بادران تهران ۰-۱ نساجی مازندران

گل» حسان تاییدی دقیقه ۷۶

برنامه هفته سیزدهم – آدینه ۲۱ آبان ۹۵

فجرسپاسی شیراز – مس  رفسنجان- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه حافظیه شیراز

ملوان بندر انزلی – خیبرخرم‌آباد- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه تختی انزلی

نفت مسجدسلیمان – فولاد یزد- ساعت  ۱۵:۰۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی  مسجدسلیمان

یکشنبه ۲۳ آبان ۹۵

مس کرمان – سپیدرود رشت – ساعت  ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام علی کرمان

نساجی مازندران – پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  ۱۴:۱۵-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

گل‌گهر سیرجان – خونه به خونه مازندران- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاهاختصاصی گل گهرسیرجان

اکسین البرز – راه‌آهن تهران- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه انقلاب کرج

بادران تهران – استقلال اهواز- ساعت  ۱۴:۳۰-  ورزشگاه اکباتان تهران

ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم اراک- ساعت  ۱۵:۰۰-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

دسته یک لیگ آزادگان ۹۶
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپیدرود رشت ۱۲ ۷ ۴ ۱ ۱۲ ۵ ۷ ۲۵
۲ ملوان ۱۲ ۷ ۳ ۲ ۱۵ ۱۰ ۵ ۲۴
۳ اکسین البرز ۱۲ ۷ ۲ ۳ ۱۹ ۹ ۱۰ ۲۳
۴ گل گهرسیرجان ۱۲ ۶ ۴ ۲ ۲۱ ۱۱ ۱۰ ۲۲
۵ خونه به خونه ۱۲ ۶ ۴ ۲ ۱۹ ۱۰ ۹ ۲۲
۶ نساجی مازندران ۱۲ ۵ ۴ ۳ ۱۷ ۱۳ ۴ ۱۹
۷ پارس جنوبی ۱۲ ۵ ۴ ۳ ۷ ۷ ۰ ۱۹
۸ مس کرمان ۱۲ ۳ ۸ ۱ ۱۲ ۹ ۳ ۱۷
۹ آلومینیوم اراک ۱۲ ۴ ۵ ۳ ۱۰ ۷ ۳ ۱۷
۱۰ راه‌آهن ۱۲ ۴ ۵ ۳ ۱۳ ۱۳ ۰ ۱۷
۱۱ بادران تهران ۱۲ ۴ ۴ ۴ ۸ ۸ ۰ ۱۶
۱۲ خیبر خرم‌آباد ۱۲ ۳ ۴ ۵ ۸ ۱۱ ۱۳
۱۳ نفت‌ م.سلیمان ۱۲ ۲ ۶ ۴ ۹ ۱۱ ۱۲
۱۴ مس رفسنجان ۱۲ ۳ ۲ ۷ ۱۱ ۱۰ ۱ ۱۱
۱۵ ایران جوان بوشهر ۱۲ ۲ ۵ ۵ ۹ ۱۶ ۱۱
۱۶ فولاد یزد ۱۲ ۱ ۶ ۵ ۸ ۱۷ ۹
۱۷ فجر سپاسی ۱۲ ۰ ۴ ۸ ۷ ۱۸ -۱۱ ۴
۱۸ استقلال اهواز ۱۲ ۰ ۴ ۸ ۶ ۲۶ -۲۰ ۴