محمودزاده: دیدار معوقه سپیدرود و اکسین در نیم فصل برگزار می شود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسئول برگزاری مسابقات لیگ گفت: دیدار معوقه سپیدرود و اکسین البرز در نیم فصل لیگ برگزار می شود.

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی مشابه در مازندران و گیلان در هفته گذشته  اما شاهد برگزاری بازی خونه به خونه با مس کرمان بودیم آن هم در حالیکه ورزشگاه بابل چمن طبیعی دارد اما در شهر رشت متاسفانه با وجود اینکه زمین چمن ورزشگاه مصنوعی بود و برف روبی در آن آسان تر از چمن طبیعی است به دلیل انکه روی زمین چمن ورزشگاه عضدی مثل شهر بابل کاور نکشیده بودند دیدار دو تیم سپیدرود و اکسین از هفته چهاردهم لغو شد.

وی افزود: متاسفانه در غیاب رئیس هیات فوتبال استان گیلان که به سفر معنوی کربلا رفته بودند سایر عوامل اجرایی هیات فوتبال به خوبی وظیفه شان را انجام ندادند و مسئولان باشگاه سپیدرود هم پیگیری مجدانه نداشتند تا در نهایت این مسابقه در روز چهارشنبه برگزار نشود.

تیم اکسین هم ۲۴ ساعت در رشت ماند اما اوضاع جوی بحرانی شد و شاهد بارش شدید تر برف در روز پنجشنبه بودیم. این اتفاق هم برای فدراسیون و هم باشگاه اکسین بار مالی داشت.

در صورتیکه می شد روز چهارشنبه با کاور کشیدن روی زمین چمن شرایط را برای برگزاری مسابقه در روز چهارشنبه مهیا کرد. کما اینکه در اراک مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک پیش بینی های لازم را انجام داده بود روی زمین چمن ورزشگاه محل برگزاری مسابقه کاور کشید.

باید از آنجفی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک وهمچنین هیات فوتبال استان مازندران و باشگاه خونه به خونه به خاطر همکاری در برگزار ی مسابقه در شرایط نامناسب تشکر کنم.

محمود زاده در مورد زمان برگزاری مسابقه معوقه گفت:برنامه های لیگ یک تا پایان نیم فصل اعلام شده است. بنابراین این بازی معوقه در تعطیلات نیم فصل  یعنی ۵ روز پس از برگزاری مسابقه هفته هفدهم انجام خواهد شد. مسابقه دوتیم به احتمال فراوان ۲۹ یا ۳۰ آذرماه ۹۵ برگزار می شود.