معاون خدمات شهری شهرداری رشت: سپیدرود جزئی از زندگی مردم را تشکیل داده است

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرپرست سپیدرود و معاون خدمات شهری سپیدرود با بیان این که حمایت شهرداری و شورا از سپیدرود ضروری است گفت: ما اگر آمدیم که لایحه برای خرید سپیدرود فرستادیم دنبال تیمداری نیستیم، نگاه ما داشتن فرهنگ و گذشته شهر رشت است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از گیل خبر، علی بهارمست  در جلسه رسیدگی به لایحه خرید امتیاز باشگاه سپیدرود رشت اظهار کرد: لایحه خرید شهرداری رشت مبنی بر خرید امتیاز باشگاه سپیدرود به دلیل درخواست‌های مکرر مردم  ارائه شده است.

وی با بیان اینکه تیم سپیدرود حدود ۵۰ سال قدمت دارد، افزود: سپیدرود در بسیاری از شهرهای گیلان طرفداران بسیاری دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت تیم سپیدرود را دارای افتخار آفرینی‌های زیادی دانست و گفت: پس از مدتی سپیدرود از جایگاه واقعی خود دور شد اما با تلاش و همت بازیکنان و کادر فنی این تیم دوباره به روزهای اوج خود نزدیک شده و نیازمند حمایت است.

وی ادامه داد: با صعود سپیدرود به لیگ دسته اول موجی از شادی و شعف در رشت ایجاد شد و اکنون باید از این تیم قدیمی به خوبی حمایت شود.

به گفته بهارمست، در مسابقات همواره ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر تماشاگر روی سکوهای ورزشگاه حضور پیدا کرده و حمایت همه‌جانبه خود را از تیم سپیدرود اعلام می‌کنند.

وی گفت: اگر از حوزه‌های مختلف اجتماعی نیز به موضوع خرید تیم نگاه کنیم متوجه می‌شویم که سپیدرود جزئی از زندگی مردم را تشکیل داده است.

بهارمست ادامه داد: نگاه شهرداری به سپیدرود این نیست که تیم داشته باشد، شهرداری اگر دنبال سپیدرود است برای این است که این تیم به خاطر شور و شعفی که در رشت ایجاد کرده است جزئی از فرهنگ و وجود مردم شهر رشت است.ما موظفیم همان طور که برای رفت  و روب این شهر هزینه می کنیم، برای آب های سطحی شهر هزینه می کنیم،  تیم این شهر هم نگه داریم.

سرپرست سپیدرود و معاون خدمات شهری سپیدرود با بیان این  که حمایت شهرداری و شورا از سپیدرود ضروری است در ادامه ابراز داشت: ما اگر آمدیم که لایحه برای خرید سپیدرود فرستادیم دنبال تیمداری نیستیم، نگاه ما داشتن فرهنگ و  گذشته شهر رشت است ، نگاه داشتن چیزی است که عامل ایجاد غرور و تعصب و هویت ما شده است که این عین کارهای خدماتی  است که شهرداری مسئولیت آن را بر عهده دارد.