گمانه زنی روز: دو بازی دسته اول لغو می‌شود؟

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – این هفته احتمالا دو بازی رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور برگزار نمی شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، مهدی پاشازاده، سرمربی تیم راه آهن به صراحت اعلام داشته تیمش برای سفر به بوشهر  به منظور بازی با ایرانجوان برنامه ریزی نکرده! و قطعا به این سفر نمی رود چرا که شاگردانش حاضر نیستند فاصله تهران تا بوشهر را با اتوبوس طی کنند! در برخی خبرها این طور آمده که تیم امید راه آهن برای این بازی به بوشهر خواهد رفت.

پاشازاده: نمی‌توانیم با امیدها در بوشهر بازی کنیم

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم راه آهن تهران در گفتگو با رادیو بوشهر هم گفت که تیمش برای بازی با ایرانجوان به بوشهر نخواهد رفت.

به گزارش “ورزش سه”، او در این گفتگو صحبت هایش را این گونه آغاز کرد:« بچه ها تمرین نکردند و اعلام کردند حاضر نیستند به بوشهر بیایند. تیم ما شرایط بدی دارد و مشخص نیست صاحب دارد یا ندارد! تا کنون یک ریال به بچه ها پرداخت نشده و حتی پول غذای بازیکنان خوابگاهی را هم نداریم.خودم به شخصه کلی هزینه کرده ام ولی دیگر شرایط امکان پذیر نیست.

مدیر عامل می گوید با اتوبوس به بوشهر بروید ولی من حاضر نیستم بازیکنانم را با اتوبوس هجده ساعت سفر زمینی ببرم و آنجا گل بخورم.همیشه برای بردن آماده بوده ام و شکست را هم می پذیرم اما با این وضعیت آمدن تیم با بازیکنان اصلی امکانپذیر نیست.مدیر می گوید با امیدها بروید اما مگر می شود با یک عده جوان در لیگ یک بازی کرد.من عاشق کارم هستم و فوتبال را دوست دارم ولی در راه آهن از کمترین امکانات هم برخوردار نیستیم.»

مهدی پاشازاده ادامه داد:« چهارشنبه به بوشهر نمی آییم تا تکلیف تیم و بچه ها روشن شود. بازیکن شهرستانی من پول برگشت به خانه اش را ندارد بعد این ها انتظار دارند ما با این وضعیت لیگ را  ادامه دهیم.ای کاش من در همین بی پولی هواداران ایرانجوان ،شهر بوشهر و حتی رسانه هایش را داشتم تا اینجور احساس تنهایی نکنم اما همین ها را هم ندارم. دوست داشتم بار دیگر بوشهری ها را ببینم اما انگار قسمت نیست.

دیگر تیمی که عدم حضورش در بازی های هفته پایانی نیم فصل نخست محتمل است فولاد یزد است.

این تیم بعد از پشت سر گذاشتن آخرین بازی خود تمرین نکرده! از سویی در روزهای اخیر درگیر مسا ئل حاشیه ای بوده است. بعد از اینکه مدیر عامل رای به برکناری سرمربی می دهد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی که گویی تیم به او محول شده تصمیم مدیر عامل را وتو می کند و با تشکیل اعضای هیات مدیره جدید رای به ابقای سرمربی می دهد. بعد از این فعل و انفعالات مدیر عامل در نشستی با بازیکنان حضور خود را در تیم فولاد یزد قانونی بر می شمرد و می گوید از نظر من محمود امیری برکنار شده است!

با این اوصاف انتظار می رود بازی گل گهر سیرجان با فولاد یزد هم برگزار نشود. در این صورت نتایج این دو بازی ۳-۰ به سود حریفان اعلام می شود و دو تیم راه آهن و فولاد یزد در صورت عدم حضور در دو بازی چه به صورت متوالی و چه به صورت متناوب از جدول بازی ها کنار گذاشته می شوند.

آخرین تیمی که که از دسته اول به خاطر دو غیبت از جدول مسابقات کنار رفت تیم اتکاء گلستان بود.