مصلح: با برانکو صحبت‌هایم را کرده‌ام / قرارداد دارم و همه چیز دست باشگاه است

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مدافع تیم فوتبال سپیدرود گفت: یک هفته پیش با برانکو صحبت‌ کردم اما سایر مسائل به مذاکرات بین دو باشگاه بستگی دارد.

به گزارش سایت سپیدرود، شایان مصلح در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص صحبت‌های مطرح شده برای پیوستنش به تیم پرسپولیس اظهار داشت: خبری از این انتقال ندارم و فعلاً با تیم سپیدرود قرارداد دارم و باشگاه باید در این مورد تصمیم‌گیری کند.

بازیکن اگر آزاد باشد خودش می‌تواند مستقیماً با تیم وارد مذاکره شود اما به دلیل اینکه قرارداد دارم، همه چیز دست باشگاه است و اگر انتقالی هم انجام شود باید از طریق مذاکرات بین دو باشگاه باشد. باشگاه سپیدرود هم هنوز در این مورد که آیا پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به دست آنها رسیده یا خیر چیزی به من نگفته‌ است.

مدافع سپیدرود در مورد اینکه گفته‌ می‌شود توافقات انجام شده و به نوعی این انتقال قطعی است، گفت: شخص من بله، تقریباً یک هفته پیش با برانکو رو در رو صحبت کردیم و از من خواستند در نیم‌فصل‌ دوم به پرسپولیس بروم و من هم گفتم چون با سپیدرود قرارداد دارم باید مذاکرات از طریق باشگاه‌ها انجام شود. همان زمان قرار شد باشگاه پرسپولیس با سپیدرود وارد مذاکره شود و بعد از آن من دیگر خبری ندارم.

مصلح درباره علاقه خودش برای پیوستن به پرسپولیس، تصریح کرد: همه چیز را به خدا سپرده‌ام، امیدوارم هر اتفاقی به صلاحم است رخ دهد، اگر صلاح است بروم و اگر نیست بمانم. به طور کلی حساسیت خاصی روی این موضوع ندارم.

وی در مورد شرایط فعلی تیم سپیدرود و اینکه آیا مشکلات مالی این تیم حل شده است یا خیر، عنوان کرد: متأسفانه مشکلات مالی سپیدرود همچنان پا برجاست اما قول‌هایی داده شده تا در نیم‌فصل دوم مشکلات نیم‌فصل اول را نداشته باشیم.

خوشبختانه  از نظر فنی شرایط بسیار خوبی داریم و هفته گذشته نیز اردوی شش روزه‌ای در کردان کرج داشتیم و به شرایط ایده‌آل رسیدیم. امیدوارم چه در این تیم ماندم و چه رفتم، سپیدرود به لیگ برتر صعود کند.