نظیف کار، از داماش به سپیدرود: فقط به موفقیت سپیدرود رشت فکر می کنم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – علیرضا نظیف کار مدافع باتجربه و کاپیتان تیم داماش از جمع آبی پوشان جدا شد و به سپیدرود رشت پیوست.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روزنامه خزر نظیفکار شنبه شب در دیدار با مهندس الطافی مدیرعامل داماش از این تیم رضایت نامه گرفت و دیروز پس از دیدار با علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود و صحبت های طرفین با هم  سرانجام سپیدرودی شد و در نیم فصل دوم مسابقات دسته اول کشور برای تیم قرمزپوش رشتی بازی می کند.

شکل جدایی علیرضا نظیف کار مدافع باتجربه و کاپیتان سابق داماش از این تیم موجب ناراحتی اش گردیده و در گفت وگویی با سیاوش باقری از جهت آن که ابتدا به او اعلام شد که به تو نیاز داریم و حتی کاپیتان تیم ما هستی و بعد تماس گرفتند که نام تو در لیست رفتنی های سرمربی داماش قرار دارد و به همین دلیل به تیم های پیکان تهران، گل گهر سیرجان و مس رفسنجان جواب منفی داده، انتقادهایی مطرح کرده بود.

اما پس از گرفتن رضایت نامه از داماش و پیوستن به دیگر تیم رشتی (سپیدرود) که با او حرف زدیم، به نظیف کار گفتیم که به خاطر دوری اش از حاشیه های احتمالی و حفظ آرامش در تیم داماش، تصمیم داریم که مصاحبه وی را با هماهنگی و موافقت خودش چاپ نکنیم.

نظیف کار از این تصمیم ما استقبال کرد و به خزر گفت: “بله، حرف های زیادی زدم و از برخی قول های عمل نشده انتقاد کردم. اما این صحبت شما را قبول دارم که مصاحبه من حتی اگر یک درصد باعث ایجاد حاشیه در داماش شود، کار درستی نیست.

چون من حدود ۱۵ سال در پگاه و داماش بازی کرده ام و به فینال جام حذفی کشور رفته ایم و از محبت های همیشگی طرفداران داماش خاطرات خوبی دارم. روز یکشنبه در اولین جلسه تمرین با سپیدرود رشت هم علی آقا (نظرمحمدی) همین حرف را به من زد و گفت که خوب تمرین کن و توانایی خود را در زمین نشان بده، نه با صحبت کردن در مورد دیگران و من هم همین کار را می کنم.”

نظیف کار درباره سپیدرود رشت نیز گفت: “ سپیدرود تیم بزرگ پرطرفداری است و امسال با وجود مشکلات مالی زیاد به خاطر تشویق های همین طرفداران پرشور و عاشق سپیدرود و با تلاش و همت کادر فنی و بازیکنان خود صدرنشین لیگ یک کشور شده و همه فوتبالی ها در خارج از استان گیلان هم قبول دارند که سپیدرود با اقتدار و شایستگی به صدر جدول رفته و امیدوارم در نیم فصل دوم بازی ها به این روند ادامه بدهد و در نهایت به لیگ برتر صعود کند.

من در تمرینات سپیدرود شرکت کرده ام و مثل دیگر بازیکنان فقط  و فقط به فکر موفقیت این تیم محبوب هستم و هر وقت هم که به زمین بروم، با تمام وجودبرای پیروزی سپیدرود در داخل میدان مبارزه می کنم. ”