هفته هجدهم لیگ دسته اول: ورود یحیی و تداوم صدرنشینی سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – رقابت‌های نیم فصل دوم لیگ دسته یک فوتبال روز جمعه آغاز می‌شود و در پایان بازی‌های این هفته تغییری در صدر جدول ایجاد نخواهد شد و سپیدرود همچنان تیم اول جدول است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس، نیم فصل دوم لیگ دسته یک از روز جمعه آغاز می‌شود. در تعطیلات نیم‌فصل شاهد تغییرات جالبی در برخی تیم‌ها بودیم.

فیروز کریمی سرمربی اکسین در کمال ناباوری از این تیم کنار گذاشته شد. جانشین او هم در لیگ دسته اول، سورپرایز واقعی بود. یحیی گل‌محمدی با دو جام قهرمانی در جام حذفی یکباره به لیگ یک آمد. سهراب بختیاری‌زاده هم بعد از اخراجش از نفت مسجدسلیمان از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد و ظاهرا سرمربی صبای قم شده است!

استقلال اهواز هم که تبدیل به محله برو و بیا شده و سیاوش بختیاری‌زاده برای چندمین مرتبه در ماه‌های اخیر به عنوان سرمربی به این تیم آمده است.

قطعا رقابت‌ها در نیم فصل دوم جذاب‌تر خواهد شد. فاصله آلومینیوم اراک، تیم یازدهم جدول با تیم دوم که ملوان است فقط ۷ امتیاز است و این فشردگی در جدول قطعا حساسیت‌ مسابقات را دو چندان خواهد کرد.

سپیدرود رشت تیم صدرنشین روز جمعه در تهران به مصاف بادران خواهد رفت. ملوان تیم دوم جدول میزبان تیم آلومینیوم اراک است. سپیدرود حتی اگر بازنده شود هم در پایان این هفته همچنان صدرنشین باقی خواهد ماند. بنابراین سایر تیم‌ها در این هفته برای رسیدن به رده دوم جدول تلاش می‌کنند.

گل‌گهر، نساجی مازندران، خونه به خونه، پارس جنوبی به دنبال لغزش ملوان و رسیدن به جایگاه دومی هستند.

یکی از مسابقات دیدنی این هفته بازی نساجی مازندران و اکسین البرز است و همه می‌خواهند ببینند که گل‌محمدی در اولین تجربه لیگ یکش چه نتیجه‌ای کسب می‌کند. آن هم مقابل یک تیم قدیمی مثل نساجی.

اسامی داوران و برنامه رقابت‌های هفته هجدهم به شرح زیر است:

هفته هجدهم : جمعه ۱۷ دی ۹۵

خیبرخرم‌آباد- فولاد یزد / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  تختی خرم آباد

عقیل جهانبازی – محمدرضا طالبی – حمید نادری – میثم حیدری – ناظر:رامین عرفانیان

گل‌گهر سیرجان – راه‌آهن تهران / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  اختصاصی گل گهر    سیرجان

علی اصغر مومنی – رضا حیدری – احسان تیموری – احمد محمدی – ناظر: سعید بطحایی

مس رفسنجان – پارس جنوبی جم / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  رفسنجان

 جواد رحیم زاده – حامد صفایی – امرالله طراح – هادی مسلمی – ناظر: فرشید فرح نیا

نساجی مازندران- اکسین البرز / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  قائمشهر

علی میرغفاری – حسین سلیمانی – محمدعلی پورمتقی – مرتضی عابدی – ناظر: علی اکبر جهانی

فجرسپاسی شیراز- مس کرمان   / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه   دستغیب

جواد شرفی – رحیم حاجی پور – ولی کاووسی – نبی الله پورخلف – ناظر: امیربهنام نقوی

ملوان بندرانزلی- آلومینیوم اراک / ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه      انزلی

 ناصر جنگی – علیرضا شهری – رضا نجفی – رضوان سرشار – ناظر: حبیب اله شیرازی

بادران تهران – سپیدرود رشت  /   ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  کارگران تهران 

علی بای – مهدی سیفی – میلاد قاسمی – مجید پورعلی – ناظر: صادق نوری

استقلال اهواز – خونه به خونه مازندران  /  ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  اهواز

شاهو اصلانی – کوروش کریمی – امید افخمی – اشکان رضایی مقدم – ناظر: فرشید افشار

ایران جوان بوشهر – نفت مسجدسلیمان  /   ساعت ۱۴:۰۰ ورزشگاه  شهید بهشتی    بوشهر

کوپال ناظمی – بابک خسروی – امیر فلاح – عباس صادقی – ناظر: زاهد بحرینی