ایرنا/ میزبانی بادران از سپیدرود رشت در تهران

رشت – ایرنا – در آغاز دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم سپیدرود رشت در تهران، به مصاف بادران می رود.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه گفت : این دو تیم در آغاز دور برگشت و هفته هیجدهم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند.

علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مسابقه عصر فردا جمعه ۱۷ دی ماه در تهران برگزار خواهد شد و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار ، میهمان بادران است.

وی ادامه داد : خوشبختانه تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکنون در رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی کسب کرده و در پایان دور رفت ، در صدر جدول رده بندی جام آزادگان قرار گرفت و عنوان قهرمانی نیم فصل را نیز به خود اختصاص داده و امیدواریم که این روند ادامه یابد.

در پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب ۳۴ امتیاز در مکان نخست و تیم بادران تهران نیز با کسب ۲۴ امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.