اطلاعیه: مسابقه سپیدرود – فجر لغو نشده است

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در حالی که ظرف چند ساعت گذشته خبری مربوط به لغو مسابقه ی دو تیم سپیدرود با فجر شهید سپاسی در فضای مجازی دست به دست می شود، بر طبق آخرین بخشنامه ی سازمان لیگ این مسابقه راس ساعت ۱۴ روز پنجشنبه هفته ی جاری برگزار خواهد شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، در ساعات پایانی سه شنبه شب خبری مبنی بر لغو مسابقه دو تیم سپیدرود با فجر در فضای مجازی پخش شده که منبع نامشخصی دارد و عده ای آن را منتسب به باشگاه شهید سپاسی اعلام کرده اند، که با فرض صحت این ادعا باید اعلام کرد که تنها و تنها منبع رسمی اعلام برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال ایران و تنها سایت رسمی در این خصوص سایت سازمان لیگ فوتبال ایران می باشد.

بنابراین گزارش با توجه به تعطیلی رسمی روز سه شنبه تنها خبری که بر روی خروجی سایت رسمی سازمان لیگ قرار گرفته است، تغییر زمان مسابقه سپیدرود – فجر از روز آدینه به پنجشنبه ی هفته جاری می باشد و بس.

لذا تا اعلام رسمی و اظهار نظر توسط سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، مسابقه دو تیم راس ساعت مقرر در ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت برگزار خواهد شد و در صورت هر گونه تغییر و تحول احتمالی، توسط وب سایت رسمی باشگاه سپیدرود به استحضار هواداران بامعرفت و عاشق ارتش سرخ گیلان خواهد رسید.

وعده ی ما ورزشگاه پیر شهرباران: به مانند همیشه؛ پرتعداد و پرشور و سرخ پوش