سپیدرود – فجر به صورت رسمی کنسل شد!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقه ی دو تیم سپیدرود رشت با فجر شهید سپاسی شیراز در چارچوب هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران به صورت رسمی لغو و به تاریخ نامشخصی موکول گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، پس از انتشار شایعه لغو مسابقه در فضای مجازی و تعطیلی سازمان لیگ در روز سه شنبه، منابع رسمی جهت تایید این خبر وجود نداشت که با پیگری باشگاه سپیدرود و حضور شهرام حمیدی مدیر اجرایی باشگاه در سازمان لیگ، این خبر به صورت رسمی از سوی مسئولان برگزاری سازمان لیگ تایید شد.

ظاهرا دلیل لغو مسابقه دو تیم حضور تیم فجر در مسابقات ارتش های جهان و تداخل پرواز خارجی این تیم با بازگشت فجر از رشت به شیراز عنوان شده است!

این اتفاق در حالی روی داد که تاریخ برگزاری این مسابقه یکبار از سوی سازمان لیگ تغییر و از روز آدینه به پنجشنبه منتقل شده بود.

سازمان لیگ فوتبال ایران هنوز تاریخی را برای برگزاری این مسابقه اعلام نکرده است و با توجه به تراکم بازی های دور برگشت مطمئنن کار را برای برگزاری این مسابقه برای دو تیم دشوار خواهد کرد.

این دیدار یک بار از روز جمعه ۲۴ دی به روز پنج شنبه ۲۳ دی موکول شد اما در نهایت سازمان لیگ برتر این مسابقه را به دلیل سفر تیم فجر سپاسی به عمان به منظور حضور در مسابقات جام ارتش های جهان لغو کرد.

فریبزر محمودزاده، رئیس برگزاری بازی های لیگ یک نیز این خبر را تایید کرد و گفت رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور پیگیری می شود و خبر تعطیلی این بازی ها به بهانه حضور فجر سپاسی در عمان صحت ندارد.