ایرنا/ دربی گیلان در جام آزادگان، میزبانی سپیدرود از ملوان انزلی در رشت

رشت – ایرنا – در ادامه مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، تیم فوتبال سپیدرود رشت میزبان ملوان انزلی است.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه گفت: این دو تیم هم استانی در هفته بیست و یکم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، رو در روی هم قرار می گیرند.

علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براین اساس مسابقه یادشده ، عصر روز چهارشنبه هفته جاری ، ششم بهمن ماه در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: این دیدار به نوعی دربی گیلان محسوب می شود و دو تیم هم استانی سپیدرود و ملوان که در رقابت های لیگ دسته اول کشور حضور دارند ، به مصاف هم خواهند رفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت دو تیم ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت در جدول رده بندی رقابت ها لیگ دسته اول مناسب است و هر دو تیم وضعیت خوبی دارند و امیدواریم که در دیدار دربی گیلان نیز شاهد یک بازی زیبا باشیم.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان بیان کرد: هدف همه مسئولان فوتبال و همچنین ورزشدوستان گیلانی این است که از دو تیم سپیدورد رشت و ملوان بندرانزلی یک بازی زیبا ، تماشاگرپسند و به دور از حاشیه را شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم ملوان بندرانزلی با کسب ۳۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز با کسب ۳۵ امتیاز و یک بازی کمتر در رتبه دوم جدول قرار دارد.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.