از اخراج و تبعید تا خنده و سلفی (عکس)

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی نظرمحمدی در بازی حساس تیمش برابر خونه به خونه، خیلی زود از بازی اخراج شد و به رختکن رفت تا ادامه بازی را از آنجا تماشا کند، مربی که در پایان بازی حواشی زیادی را حول خود دید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، علی نظرمحمدی که به عنوان یکی از مربیان پرحرارت و پرهیجان لیگ دسته اول فوتبال ایران محسوب می شود در بازی سپیدرودی ها برابر خونه به خونه نیز به دلیل اعتراض به خطای اعلام شده توسط داور و خطای شدید بازیکن تیم خونه به خونه با واکنش داور و در نتیجه اخراج از حضور در زمین روبه رو شد.

نظر محمدی پیش از این نیز از زمین اخراج شده بود او در دقیقه ۲۸ بازی نیمکت ذخیره های تیم سپیدرود را به سوی  سکوهای ورزشگاه شهدای هفت تیر ترک کرد.

دقایق زیادی از بازی تیم های خونه به خونه و سپیدرود نگذشته بود که سرمربی تیم مهمان با اعتراض به خطای انجام شده توسط بازیکن حریف با کارت قرمز داور مواجه شد، این اتفاق در حالی افتاد که تماشاگران بازی تصور خروج نظرمحمدی را نداشتند و در بدبینانه ترین حالت انتظار یک تذکر از سوی داور را می کشیدند.

هر آنچه که بود سرمربی سپیدرودی ها که پیش از این نیز سابقه اخراج را در کارنامه خود داشت در این بازی نیز از روی نیمکت اخراج شد و با توجه به تجربه محرومیت مضاعف در بازی برابر ملوان این بار خیلی زود اقدام به ترک زمین و حضور در رختکن کرد.

نظرمحمدی که یکی از مربیان پرحرارت و هیجان و البته پرحاشیه لیگ دسته اول محسوب می شود ادامه این بازی را با ایستادن در چهارچوب درب ورودی به رختکن تماشا کرد تا دیدار به پایان برسد.

پس از پایان بازی اما اخبار متناضی از ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل به گوش می رسید، خبرهای تایید نشده ای که از درگیری این مربی با مامور نیروی انتظامی حکایت داشت، این اخبار هیچگاه تایید نشد و این مربی با انداختن یک سلفی شیرین همراه با هواداران تیمش نشان داد تنها چیزی که از بازی حساس بابل باقی ماند سه امتیاز حیاتی بود که به حساب سپیدرود واریز شد.