نظرمحمدی: به شرف تک تک بازیکنانم درود می‌فرستم / خونه به خونه آب را بر روی ما بست

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مایلی‌کهن تظاهر به اخلاق‌گرایی می‌کند، اما حتی به علی پروین هم در مصاحبه‌هایش رحم نکرد.

به گزارش ساتی سپیدرود، علی نظرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی یک بر صفر مقابله خونه به خونه اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی که در روزهای گذشته رقم خورده بود انتظار یک بازی فیزیکی را داشتیم برای همین هم با ۴ هافبک مرکزی بازی کردیم تا میانه میدان را در اختیار بگیریم. دو مهاجم هم در خط حمله به کار گرفتیم. پویا نزهتی و میلاد هر دو سرعتی بودند و عمق دفاع حریف را هدف گرفته بودیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل کردند و تیم خونه به خونه روی توپ‌های سوم حساب کرده بود، اما حسینی دروازه‌بان ما روز خوبی را سپری کرد و درنهایت هم توانستیم با پاس خوب میثم، یک گل سه امتیازی توسط نزهتی به حریف بزنیم. در ۴-۳ هفته اخیر خارج از خانه نتوانسته بودیم نتایج خوبی را بگیریم،‌ اما توانستیم دیروز تیم آشفته خونه به خونه را شکست بدهیم و  ۳ امتیاز شیرین کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به بالا رفتن انتظارات از این تیم گفت: توقع از تیم ما بالا و بالاتر می‌رود و همه فراموش کرده‌اند که چه مشکلاتی داشته‌ایم و داریم. اینها مانع بزرگی بر سر راه ماست. با این حال من به شرف تک تک بازیکنانم درود می‌فرستم که مشکلات را تحمل کردند و با تمرکز عالی روندی روبه‌رشد را پشت سر گذاشتیم.

نظرمحمدی درمورد اخراجش در بازی دیروز گفت: تورج حق‌وردی داوری است که سال‌ها با او دوست هستم، اما بازیکن خونه به خونه با لگد به شکم پویا نزهتی ضربه زد. داور نه‌تنها این صحنه را خطا نگرفت، بلکه حتی حاضر نشد به خاطر سلامت بازیکن ما بازی را قطع کند. من به این مسئله اعتراض کردم و حق‌وردی من را اخراج کرد. شاید بهتر است بگویم داور در این صحنه خوب مدیریت نکرد. در دقیقه آخر بازی هم داور دست‌نشان را اخراج کرد که نمی‌دانم این اخراج ثبت شده است یا نه؟

سرمربی سپیدرود با انتقاد از میزبانی تیم خونه به خونه گفت: میزبانی خونه به خونه اصلا مناسب نبود. آنها آب را بر روی ما بسته بودند و حتی رختکن ما آب نداشت تا بازیکنان ما وضو بگیرند یا به دستشویی بروند. اگر این مساله سهوی بوده که ما آن را به مسئولان خونه به خونه اطلاع دادیم ولی این اشکال را برطرف نکردند. به همین دلیل احساس می‌‌شود که این مساله عمدی بوده است.

نظرمحمدی با انتقاد از رفتارهای برخی از تماشاگران گیلانی گفت: در بازی دیروز با خونه به خونه در مازندران شماری از تماشاگران از گیلان به ورزشگاه بابل آمده بودند و با نیتی مشخص به من و بازیکنان تیم سپیدرود فحاشی کردند. من این مساله را به ناظر مسابقه هم گفتم. این فحاشی‌ها طراحی شده بودبدترین توهین‌ها را به من و بازیکنانم انجام دادند همانطور که در بازی با ملوان هم این اتفاق رخ داد. البته این را هم بگویم ۴ بازیکن گیلانی تیم خونه به خونه یعنی مازیار زارع، جلال رافخایی و پژمان نوری در نهایت احترام با ما برخورد کردند و بازی جوانمردانه‌ای هم به نمایش گذاشتند ما هم به آنها احترام گذاشتیم.

وی درمورد زمین باتلاقی بازی دیروز گفت: در ۷۲ ساعت گذشته در بابل و قائم‌شهر و مازندران بارش شدید باران را شاهد بودیم و مسئولین هیات فوتبال استان روی زمین کاور کشیده بودند تا بازی در شرایط مناسب برگزار شود باید از مسئولین برگزاری مسابقه تشکر کنیم.

نظرمحمدی درمورد درگیری رسانه‌ای با محمد مایلی‌کهن در هفته گذشته و اینکه او را سیاه‌کار خطاب کرده بود، گفت: من نگفتم مایلی‌کهن سیاه‌کار است بلکه گفتم او همواره تظاهر به اخلاق‌مداری می‌کند. مایلی‌کهن را از زمانی که در سال ۱۹۹۶ مربی تیم ملی بود دوست داشتم اما متاسفانه در سال‌های اخیر او مصاحبه‌های تندی علیه برخی چهره‌های فوتبال انجام داده است از امیر قلعه‌نویی گرفته تا علی دایی  و روسای مختلف فدراسیون فوتبال. او حتی با مصاحبه‌هایش سرمربی تیم ملی را هم رنجانده است. او حتی به علی پروین هم رحم نکرد. همه محمد مایلی‌کهن را می‌شناسند.

وی افزود: من شاید خیلی مربی نباشم که تظاهر به اخلاق‌گرایی کنم اما اهل ریا و تظاهر هم نیستم. به مایلی کهن چه ربطی دارد که می‌گوید من مشکلات تیمم را بزرگنمایی کرده‌ام. او اگر مشکلاتی که در سپیدرود داشتم را داشت یک روز در این تیم مربیگری نمی‌کرد. آیا من گفته‌ام که مایلی‌کهن ۶۰ درصد از ملوان پول گرفته است. آیا او می‌داند که بازیکنان ما ۸۰ درصد از پول فصل گذشته خود را هم نگرفته‌اند اما قراردادشان را با تیم تمدید کردند.

نظرمحمدی با انتقاد از مایلی‌کهن عنوان کرد: او در هیچ جای فوتبال ایران جایی نداشته اکنون به لیگ یک گیلان آمده تا عرض اندام کند و خودش را اخلاق‌مدار جلوه می‌دهد.

سرمربی سپیدرود درمورد اینکه مایلی‌کهن گفته که او سفیدکار است و من سیاه‌ کار اظهار داشت: من نه سفید کارم نه سیاه‌ کار کاملا شفاف هستم. زمانی که مایلی کهن در بیمارستان قلب بستری بود و حبیب کاشانی ،‌علی دایی را برای عیادت به بیمارستان برد من به کاشانی پیامک زدم و از او به خاطر کار خوبش تشکر کردم که زمینه آتشی این دو را فراهم کرده است. پیامکم هم موجود است.

نظرمحمدی درمورد مشکلات مالی باشگاه سپیدرود گفت: این مشکلات هنوز حل نشده اما باید از ۱۵ عضو شورای شهر رشت تشکر کنم و همچنین دکتر ثابت‌قدم شهردار محترم رشت که همواره حامی تیم بودند اگر سپیدرود اکنون سر پاست به خاطر حمایت‌های آنها است. مصوبه کمک یک میلیاردی شورای شهر به سپیدرود هم به تایید فرماندار رسیده و بزودی به تیم کمک می‌شود.