آدم به آدم رسید: نزهتی دوشنبه دست نشان را پشیمان کرد!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – چند هفته ای بود که محمد (پویا) نزهتی برای سپیدرود رشت گل نمی زد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روزنامه خزر، البته او همیشه در ترکیب اصلی سرخ پوشان قرار نمی گرفت. اما مربیان سپیدرود به هافبک سرعتی خود اعتماد داشتند و از اول مسابقه و یا در اواسط نیمه دوم از نزهتی استفاده می کردند و وی نیز اگرچه در هفته های اخیر برای سپیدرود گل نزد.

ولی از جمله برترین های میدان بود. سرانجام روز دوشنبه موتور گل زنی نزهتی روشن شد و او توانست دروازه تیم “خونه به خونه” را در بابل باز کند و ورزشگاه را به سکوت ببرد.

سپیدرود با این پیروزی همچنان در بالای جدول ماند و “خونه به خونه” یک قدم دیگر از جمع مدعیان صعود عقب افتاد. اما این بازی یک داستان دیگر نیز داشت.

قبل از آغاز مسابقات فصل جاری، اعلام شد که نادر دست نشان سرمربی آن وقت تیم نفت آبادان به طور جدی نزهتی را می خواهد و حتی یکی از دستیاران او با هافبک مهاجم گیلانی صحبت کرده است.

نزهتی به همین دلیل هم به چند تیم دیگر لیگی از جمله پیکان و صبای قم جواب منفی داد تا به نفت آبادان برود. ولی پس از چند روز امروز و فردا، دست نشان بازیکن دیگری را گرفت و نزهتی هم که لیست پیکان و صبای قم را پر شده مشاهده کرد.

در میان پیشنهادات تیم های دسته اول کشور به سپیدرود پاسخ مثبت داد و پیراهن قرمز را پوشید. روزها گذشت و گذشت، تا این که دوشنبه نزهتی گل پیروزی سپیدرود را به “خونه به خونه” بابل با دست نشان زد تا او را بابت تصمیم قبلی اش پشیمان کند.”