انتقاد ایران ورزشی از داور سپیدرود-پارس: دو پنالتی سپیدرود برف بود و آب شد

ایران ورزشی آنلاین

سپیدرود و پارس جم جنوبی به تساوی بدون گل رسیدند. سپیدرود در صورت پیروزی در بازی معوقه مقابل فجر دوباره از ملوان سبقت می‌گیرد و به صدر برمی‌گردد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – امروز از بازی‌های هفته بیست و سوم لیگ یک، سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم در ورزشگاه عضدی به تساوی صفر – صفر رسیدند.

با توجه به اینکه هر دو تیم ۳۹ امتیازی بودند و رتبه های دوم و سوم را پس از ملوان ۴۰ امتیازی در اختیار داشتند، این فرصت برای آنها فراهم بود تا با پیروزی به صدر جدول برسند که این اتفاق رخ نداد. سپیدرود در دقیقه ۸۸ با اخراج هادی تامینی ۱۰ نفره به کار خود پایان داد و از کسب پیروزی بازماند تا فرصت رسیدن به صدر در خانه را از دست بدهد.

با این نتیجه تیم سپیدرود رشت با گذشت نزدیک به ۲ سال هنوز در خانه نتیجه را واگذار نکرده و پارس جنوبی جم نیز هفته هاست شکست را تجربه نکرده است. امروز در رشت سپیدرودی‌ها حق داشتند به داوری معترض باشند. دو پنالتی سپیدرود انگار برف بود و آب شد. یاسر همرنگ قضاوت بحث‌برانگیزی را در رشت نمایش داد.

تساوی دو تیم باعث ۴۰ امتیازی شدن آنها در جدول رده بندی شد تا هم چنان سپیدرود به عنوان تیم دوم و پارس جنوبی جم به عنوان تیم سوم با امیدواری به روزهای آینده نگاه کنند.

البته سپیدرود یک دیدار معوقه با تیم فجرسپاسی شیراز را پیش روی خود می‌بیند و کسب پیروزی در آن دیدار می‌تواند سپیدرود رشت را به صدر جدول برساند. علی نظرمحمدی در سپیدرود عملکردی فوق‌العاده داشته و با پیروزی مقابل فجر که احتمالش زیاد است، تیمش را به صدر برمی‌گرداند.

فراموش نکنیم که سپیدرود با بحران‌های مالی و مدیریتی مواجه است و با دست خالی یکی از باثبات‌ترین تیم‌های لیگ یک بوده و نتایج خیره‌کننده‌ای گرفته است.

اتفاق جالب در رشت: تماشاگران سپیدرود برف پارو کردند

مسئولان استانی در گیلان اما خودشان را به ندیدن و نشنیدن زده‌اند. انگار نه انگار که سپیدرود این همه اشتیاق و عشق را جذب کرده است.

بارش سنگین برف در رشت، ورزشگاه دکتر عضدی را سفیدپوش کرده بود اما هیأت فوتبال گیلان پیش‌تر با پوشش زمین کاری کرد که به زمین آسیب نرسد و جالب اینکه تماشاگران سپیدرود بعد از فراخوان هیأت فوتبال به ورزشگاه عضدی رفتند تا برف را پارو کنند و سپس به تماشای بازی تیم محبوب‌شان بنشینند. امروز سپیدرود در رشت میزبان پارس جم جنوبی است و این بازی شبیه یک فینال در لیگ یک برگزار می‌شود.

تیم‌های پرشماری در لیگ برتر با سرمایه‌گذاری آنچنانی آرزو دارند که تماشاگران را روی سکوهای خود ببینند اما در فوتبال رشت تماشاگران برف ورزشگاه را پارو می‌کنند تا تیم محبوب‌شان بازی کند. تماشاگران پرشمار سپیدرود دیروز روی سکوهای ورزشگاه عضدی در حالی بازی را تماشا کردند که جایی برای نشستن نداشتند و صندلی‌ها پر از برف بود.

در یک روز غیر تعطیل، آن هم اولین روز کاری در هفته، ورزشگاه عضدی رشت پر از تماشاگر است. مسئولان استانی در گیلان اما خودشان را به ندیدن و نشنیدن زده‌اند. انگار نه انگار که سپیدرود این همه اشتیاق و عشق را جذب کرده است. انگار نه انگار. سپیدرود همچنان در اوج بحران‌های مالی برای صعود به لیگ برتر می‌جنگد.

ورزشگاه عضدی، پوشیده از برف
تلاش تماشاگران سپیدرود
ورزشگاه آماده بازی شد