سرمربی سپیدرود: فجر سپاسی بازی جوانمردانه‌ای انجام داد

سرمربی سپیدرود‌ گفت: فجر سپاسی برابر ما یک مسابقه جوانمردانه را به نمایش گذاشت و از مربی اخلاق‌مداری چون غلام پیروانی به جز این هم انتظار نمی‌رود.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود عصر امروز در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه با تقدیر از هواداران تیم‌اش که به ورزشگاه آمده بودند، اظهار داشت: من این برد را با تمام وجود به هواداران پرشور سپیدرود تقدیم می‌کنم که در این سرمای زمستانی بهمن ماه ۹۰ دقیقه ما را مورد حمایت خود قرار دادند.

وی با اشاره به تیم جوان و جویای نام فجر سپاسی که مسابقه جوانمردانه‌ای را از خود به نمایش گذاشت، افزود: بر روی نیمکت این تیم استاد من و مربی اخلاق مدار و پخته‌ای به نام غلام پیروانی حضور دارد و همین امر موجب شده تا این تیم دوست داشتنی لحظه‌ای در برابر ما پا پس نکشد.

سرمربی سپیدرود گفت: ما می‌دانستیم که آن‌ها دوشنبه این هفته بازی سنگینی در قائم شهر برگزار کرده‌اند و به همین دلیل خستگی در ساق پای آن‌ها به چشم می‌آمد و من امیدوارم شرایط جدول به نحوی پیش برود که تیم بازیکن ساز فجر که نام شهید مجید سپاسی را بر روی خود دارد در لیگ باقی بماند.

نظرمحمدی با اشاره به برد تیم فجر در قائمشهر اظهار داشت: این نشان دهنده حساسیت لیگ دسته اول و فاصله نزدیک تیم‌ها است و به همین خاطر قبل از بازی به بازیکنان گفتیم که به هیچ وجه نباید به جایگاه فجر در جدول توجه کنند.

وی دلیل بازی نکردن بازیکنان جدید تیم‌اش همچون نظیف کار و دلیر را شکایت طلبکاران از سپیدرود در کمیته انضباطی عنوان کرد و گفت: چندین مورد شکایت ناشی از بدهکاری بر علیه سپیدرود وجود دارد و در اساسنامه کمیته انضباطی به کمیته مسابقات اعلام شده است که تا زمان جلب رضایت شاکیان، قرارداد بازیکنان جدید ثبت نشده و کارت بازی صادر نشود.