ورزش سه/ پیشنهاد میلیاردی برای خرید سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – یکی از هلدینگ های بزرگ اقتصادی که در حوزه بیمه، بانک و بورس فعال است، به صورت رسمی پیشنهاد خرید باشگاه سپیدرود را به مدیرکل سازمان ورزش و جوانان گیلان ارایه نموده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، نمایندگان شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس پس از چند جلسه مذاکره حضوری و تلفنی با مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیات فوتبال گیلان روز گذشته به صورت رسمی پیشنهاد خرید این باشگاه ریشه دار و مردمی را به مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ارسال نمودند.

نمایندگان این گروه در مذاکرات خود الگوی مدرن تامین مالی سپیدرود از جمله تشکیل صندوق سرمایه گذاری سپیدرود را مطرح کرده و اعلام نموده اند که در صورت توافق، بلافاصله بخش قابل توجهی از قرارداد بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را خواهند پرداخت و مطالبات باقی مانده از فصل قبل را تحت شرایط  مشخص تادیه می نمایند.

بنابر اعلام نمایندگان این شرکت، اگر شرایط حضور این گروه در استان فراهم شود سپیدرود تحت پوشش یکی از شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ در استان گیلان قرار خواهد گرفت و می توان امیدوار بود با برنامه های کوتاه، میان مدت و بلند مدت آنها سپیدرود رشت پس از سال ها دارای سرمایه گذار برنامه محور و سیستمی خواهد بود و تاثیر مستقیمی در بهبود شرایط اقتصادی ورزش استان خواهد گذاشت.