سرمربی تیم استقلال اهواز: پنالتی اول تیم سپیدرود جای بحث دارد

سرمربی تیم استقلال اهواز گفت: در مورد پنالتی اول تیم سپیدرود صحبت‌های زیادی وجود دارد اما در مورد دیگر پنالتی‌ها اعتراض خاصی نداریم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حمیدرضا بابایی عصر امروز در نشست خبری پس از دیدار دو تیم سپیدرود رشت و استقلال اهواز در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید عضدی در مورد آماده سازی زمین ورزشگاه عضدی برای این دیدار، اظهار داشت: باید از عوامل هیئت فوتبال و هواداران سپیدرود به‌دلیل تلاش هایشان در ۴۸ ساعت گذشته تقدیر کرد.

سرمربی تیم استقلال اهواز با اشاره اینکه امیدوارم حداقل یک تیم از استان گیلان به لیگ برتر صعود کند بیان داشت: سپیدرود در این بازی نیاز به پیروزی داشت و تیم استقلال اهواز با دانستن این موضوع برای این بازی طراحی خاصی داشت.

بابایی با بیان اینکه در این بازی استقلال اهواز توانست بازی بهتری را نسبت به گذشته ارائه دهد گفت: من در مدت کوتاه به‌دست گرفتن سکان هدایت تیم استقلال اهواز با بازیکنان خود در مورد توانایی‌های آن‌ها برای غلبه بر حریفان صحبت کردم تا بتوانند در زمین بازی بهتر عمل کنند.

سرمربی تیم استقلال اهواز با اشاره به اینکه نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم افزود: در مورد پنالتی اول تیم سپیدرود صحبت‌های زیادی وجود دارد اما در مورد دیگر پنالتی‌ها اعتراض خاصی نداریم.

بابایی با بیان اینکه اشتباهات داوری جزیی از بازی فوتبال است توضیح داد: نباید به‌دلیل قرار گرفتن تیم استقلال اهواز در انتهای جدول اشتباهات داوری بر روی بازی تیم استقلال تاثیر بگذارد تا بدون امتیاز از رشت خارج شویم.