ایرنا/ سپیدرود رشت صدرنشین، ملوان به رده سوم لیگ دسته اول نزول کرد

رشت – ایرنا – با انجام هفته بیست و پنجم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، تیم سپیدرود رشت همچنان صدرنشین باقی ماند و تیم ملوان انزلی نیز در رده سوم قرار گرفت.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا ، در جریان این رقابت ها و در هفته بیست و پنجم ، تیم فوتبال سپیدرود رشت میزبان تیم انتهای جدولی استقلال اهواز بود که این مسابقه عصر سه شنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.

در جریان این دیدار که با توجه به محرومیت سپیدرود رشت ، بدون حضور تماشگار برگزار شد این تیم با نتیجه ۲ بر یک حریف قعر جدولی خود را شکست داد تا هچنان به صدرنشینی خود در این دوره از رقابت ها ادامه دهد.

با توجه به شرایط جدول ، تیم فوتبال سپیدرود رشت در این بازی فقط به کسب سه امتیاز فکر می کرد و گرچه از حضور علی نظرمحمدی سرمربی خود و همچنین تماشاگران ، محروم بود اما در نهایت موفق شد با نتیجه ۲ بر یک استقلال اهواز را شکست دهد تا همچنان یکی از مدعیان اصلی صعود به رقابت های لیگ برتر باشد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنان که بدون مالک و با کمترین هزینه به رقابت های خود ادامه می دهد ، با این پیروزی خانگی توانست موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی حفظ کند و تماشاگران این تیم امیدوارند که تیم فوتبال سپیدرود رشت همین روند را ادامه دهد تا به رقابت های لیگ برتر صعود کند.

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول کشور ، در هفته بیست و پنجم این مسابقات در کرمان و در یک بازی سخت به مصاف تیم مس این شهر رفت.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که پیش از برگزاری هفته بیست و پنجم ، پس از سپیدرود رشت در رتبه دوم جدول قرار داشت، هدفش کسب امتیاز در این بازی سخت خارج از خانه بود که در نهایت موفق شد و توانست مقابل تیم مس کرمان به نتیجه مساوی بدون گل دست یابد.

البته تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در صورت کسب پیروزی برابر تیم مس کرمان، می توانست فاصله خود را با تیم سپیدرود رشت به حداقل امتیاز کاهش دهد اما در نهایت با تیم مس کرمان که این تیم نیز یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است به نتیجه مساوی دست یافت که این نتیجه نمی تواند برای ملوان بد باشد.

با توجه به انجام هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب ۴۶ امتیاز همچنان صدرنشین این مسابقات است ، تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و ملوان بندرانزلی نیز با کسب ۴۳ امتیاز و به دلیل تفاضل گل ، به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند، تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و مس کرمان با کسب ۴۱ امتیاز در رتبه های بعدی جدول قرار دارند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.