فارس/ سپیدرود صدرنشین مقابل فولاد قعرنشین

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول روز دوشنبه با انجام ۵ مسابقه آغاز می‌شود و سپیدرود صدرنشین به مصاف تیم فولاد یزد در انتهای جدول خواهد رفت.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس،هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول روز دوشنبه با انجام ۵ بازی آغاز می‌شود. در این روز تیم صدرنشین سپیدرود به مصاف تیم ته جدولی فولادیزد می‌رود. فولادی‌ها برای فرار از رتبه هفدهم و سقوط تلاش می‌کنند و سپیدرود برای حفظ صدرنشینی نبرد دو تیم در رشت دیدنی خواهد بود. بخصوص اینکه سپیدرود بیش از ۲ سال است که در خانه شکست نخورده است.

پارس جنوبی یکی دیگر از تیم‌های مدعی در تهران به مصاف تیم راه آهن می‌رود تیمی که با حضور سیروس دین‌محمدی نتایج خوبی گرفته اما مشکلات مالی و مدیریتی‌اش ظاهرا هنوز حل نشده است. روی کاغذ می‌توان شاگردان تارتار را برنده دانست با این حال جوانان راه آهن به دنبال خلق شگفتی هستند.

گل‌گهرسیرجان در دربی کرمانی به مصاف تیم مس رفسنجان می‌رود. گل‌گهر اگر بتواند در این بازی پیروز شود و سپیدرود در خانه شکست بخورد شانس رسیدن به صدر جدول را دارد.

اکسین البرز هم با سرمربیگری گل‌محمدی که مدت‌هاست نباخته میزبان تیم آلومینیوم اراک است که مهدی پاشازاده آن را هدایت می‌کند دو مدافع اسبق تیم ملی که اکنون در کسوت مربیگری فعالیت می‌کنند. اکسین شانس زیادی برای صعود در این فصل ندارد اما گل‌محمدی می‌گوید فصل آینده به دنبال رسیدن به لیگ برتر است.

اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته بیست و هفتم

دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵

گل‌گهر سیرجان- مس رفسنجان / ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه  اختصاصی گل گهر    سیرجان
مهدی سیدعلی – حسن انتظاری – حسین سلیمانی – علی سام – ناظر: رحیم مهرپیشه

سپیدرود رشت -فولادیزد / ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
ناصر جنگی – بابک عباسقلی زاده – رضا نجفی – مرتضی عابدی – ناظر: مسعود مرادی

اکسین البرز- آلومینیوم اراک/ ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه  انقلاب کرج
احمد محمدی – حمید سبحانی – امرالله طراح – کیوان علی محمدی – ناظر: علیرضا یزدانی

راه‌آهن تهران – پارس جنوبی جم بوشهر   /  ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه  شهید درخشان    صبا شهر
ابوالفضل گرجی – حمید آذرنیاد – محسن بابایی – نوراله حیدری – ناظر: امیربهرام نقوی

ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز / ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه شهید بهشتی    بوشهر
محمدرضا منصوری – حامد تازه پور – امیر قاسمی – رضا کریمی – ناظر: حیدر شکوری

سه شنبه ۱۷ اسفند ۹۵

مس کرمان -خیبر خرم‌آباد   / ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه امام علی  کرمان
کوپال ناظمی – علی اکبر نوری – حسین رحیمی پور – احمد موسوی – ناظر: محمدجواد تقی پور

نساجی مازندران -ملوان بندرانزلی/ ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
محمدحسین ترابیان – مهدی عالیقدر – یوسف مغروری – مجید پورعلی – ناظر: حسین عسکری

فجر سپاسی شیراز- بادران تهران / ساعت ۱۴:۴۵ ورزشگاه  شهید دستغیب شیراز
جواد شرفی – رحیم حاجی پور – علی احمدی – عبدالنبی پورخلف – ناظر: اسماعیل آمری

نفت مسجدسلیمان -خونه به خونه مازندران  / ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
محمد ملکی – جلیل شعرانی – رحیم حاجیلو – علی صباحی – ناظر: عبدالرسول استادزاده