ناصر جنگی داور دیدار تیم های سپیدرود رشت و فولاد یزد شد

رشت – ایرنا – ناصر جنگی عهده دار قضاوت دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد یزد شد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه گفت : با اعلام فدراسیون فوتبال ، اسلامی داوران هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول معرفی شد که گروه داوری ۲ تیم سپیدرود و فولاد یزد نیز اعلام شد.

علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس ، ناصر جنگی به عنوان داور دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد یزد معرفی شد.

وی اظهار کرد: همچنین بابک عباسقلی زاده و رضا نجفی به عنوان کمک داور ، ناصر جنگی را همراهی خواهند کرد ، مرتضی عابدی به عنوان داور چهارم و مسعود مرادی نیز ناظر بازی خواهند بود.

وی ادامه داد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد یزد عصر یکشنبه هفته جاری ۱۶ اسفندماه در هفته بیست و هفتم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار می گیرند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خاطرنشان کرد: تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب ۴۷ امتیاز در صدر جدول و تیم فولاد یزد نیز با کسب ۱۹ امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.