نتایج کامل هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول + جدول و برنامه هفته بیست و هشتم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول با انجام ۵ بازی در شهرهای سیرجان، رشت، تهران و بوشهر پیگیری شد که در حساس ترین این بازی ها تیم صدرنشین سپید رود در خانه مقابل فولاد یزد پایین جدولی متوقف شد.

* سپیدرود رشت صفر – فولاد یزد صفر؛ صدرنشین از پس تیم ته جدول بر نیامد

در حالی که انتظار می‌رفت شاگردان نظرمحمدی در تیم سپیدرود رشت به یک پیروزی قابل دسترس در خانه دست پیدا کنند تا صدرنشینی خود را تضیمن کرده باشند، اما این گونه نشد و حاصل نود دقیق تلاش دو تیم سپیدرود و فولاد یزد به تساوی بدون گل انجامید.

به این ترتیب سپیدرود با ۴۸ امتیاز همچنان در صدر قرار دارد اما باید منتظر نتیجه بازی فردای ملوان و نساجی بماند تا در صورت امتیاز از دست دادن ملوان، این تیم همچنان در صدر جدول بماند.

* گل گهر سیرجان ۲- مس رفسنجان یک؛ پیروزی با ارزش شاگردان وینگو

پیرمرد کهنه کار و کروات فوتبال ایران یک پیروزی با ارزش دیگر به دست آورد تا همچنان با تیم گل گهر یک مدعی جدی برای صعود به لیگ برتر باشد. در بازی تیم های گل گهر سیرجان و مس رفسنجان ابتدا این تیم گل گهر میزبان بود که در دقیقه ۳۰ و از روی نقطه پنالتی توسط علی مرزبان دروازه حریف را باز کرد. این گل خیلی زود و در دقیقه ۳۵ توسط آرمان رمضانی پاسخ داده شد تا دیدار دو تیم به تساوی کشیده شود.

اما عیسی پرتو مدافع مازندرانی و پیش کشیده تیم گل گهر در دقیقه ۹۵ بازی یک گل شیرین و سه امتیازی برای تیمش زد تا شاگردان وینگو برنده این بازی سنگین و حساس باشند و با ۴۷ امتیاز موقتا به رده دوم جدول صعود کنند.

* اکسین البرز صفر – آلومینیوم اراک یک؛ پاشازاده مچ گل‌محمدی را خواباند

جدال دو تیم اکسین و آلومینیوم بیشتر از آنکه تقابل دو تیم باشد، رویارویی دو مربی جوان و مدعی حضور در لیگ برتر بود. این دیدار در نهایت با پیروزی تیم میهمان آلومینیوم اراک به پایان رسید. شاگردان پاشازاده با تک گلی که در دقیقه ۴۵ بازی توسط محمد آشتیانی به ثمر رساندند این بازی را به سود خود خاتمه داده تا با ۴۰ امتیاز به رده هشتم جدول صعود کنند.

* راه آهن صفر – پارس جم ۲؛ صعود نماینده عسلویه به رده چهارم

تیم پارس جم در تهران به یک پیروزی با ارزش مقابل راه آهن بخت برگشته دست یافت تا به لطف این سه  امتیاز خارج از خانه ۴۵ امتیازی شده و خود را به رده چهارم جدول رده بندی برساند. برای تیم پارس جم در این بازی بابامحمدی دو بار در دقایق ۲۷ و ۸۹ گل زد تا این پیروزی با ارزش برای تیم پارس جم به دست آید.

* ایرانجوان بوشهر ۵ – استقلال اهواز صفر؛ آتش بازی نیم ساعته بوشهری‌ها

در حالی که بازی دو تیم استقلال اهواز و ایرنجوان بوشهر تا دقیقه ۶۹ بدون گل پیش می‌رفت، در این دقیقه بوشهری‌ها اولین گل خود را به ثمر رساندند تا آتش بازی این تیم بعد از این گل مقابل تیم از هم گسیخته استقلال اهواز آغاز شود. سجاد فیض اللهی در این دقیقه اولین گل را برای بوشهری ها به ثمر رساند تا بعد از او مهدی قائدی ۱۰ دقیقه بعد گل دوم را برای این تیم بزند.

سجاد فیض اللهی مجددا در دقیقه ۸۲ گلزنی کرد و درست دو دقیقه بعد از او حجت اسلامی گل چهارم را برای این تیم زد. مهدی قائدی یکبار دیگر و اینبار در دقیقه ۹۵ برای ایرانجوان گل زنی کرد تا پر گل ترین بازی امروز با حساب ۵ بر صفر به سود تیم میزبان خاتمه یابد.

با این نتیجه استقلال اهواز که بیشتر از همیشه به سقوط به لیگ یک نزدیک بود، یک گام دیگر تا سقوط به این مسابقات برداشت و البته ایرانجوانی ها ۳۰ امتیازی شده و به رده سیزدهم جدول رسید.

سه شنبه ۱۷ اسفند ۹۵

* مس کرمان یک – خیبر خرم آباد صفر؛ پیروزی خانگی مس

شاگردان منصور ابراهیم زاده که در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفته بودند و جایگاه این تیم هم در جدول ارتقا پیدا کرده بود، امروز نیز موفق شد به لطف تک گل سه امتیازی علی ابراهیمی که در دقیقه ۴۰ بازی به ثمر رسید حریف خود خیبر خرم آباد را مغلوب کرده و با یک بازی بیشتر از تیم پارس جنوبی جم به رده چهارم جدول صعود کند. خیبری ها نیز با احتساب یک بازی بیشتر از نفت مسجد سلیمان یک رده بالاتر از این تیم در جایگاه چهاردهم قرار گرفتند.

* نساجی ۲ – ملون یک؛ پیروزی میزبان بدون آقای گل

تیم نساجی در حالی حریف قدر خود ملوان را با نتیجه دو بر یک شکست داد که از بهترین گل زن خود و مسابقات لیگ دسته اول به دلیل محرومیت استفاده نکرد. قائمشهری ها در غیاب محمد عباس زاده ۲۰ گله با دو گل حسن نجفی (۷۲) و مهدی نظری (۷۸) در حالی ملوان مدعی را مغلوب کردند که در دقیقه ۳۲ مرتضی غلامعلی تبار مدافع تیم نساجی به اشتباه دروازه خودی را به سود تیم ملوان باز کرده بود.

با شکل گیری این نتیجه ملوان جایگاه دوم خود در جدول را به تیم گل گهر واگذار کرد و خود به رده سوم جدول نزول کرد و نساجی با ۴۲ امتیاز به رده ششم جدول رسید.

* فجر سپاسی صفر – بادران صفر؛ فجر باز هم نبرد

تیم فجر سپاسی در خانه هم زور بردن نداشت. دیدار این تیم با تیم خوب بادران در شیراز در پایان نود دقیقه تلاش دو تیم با بدون گل تمام شد تا بادرانی ها با یک امتیاز این بازی با ۴۱ امتیاز در جایگاه هفتم جدول بایستند و تیم فجر سپاسی با ۲۱ امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت.

* نفت مسجد سلیمان یک – خونه به خونه بابل ۲؛ پیروزی نوبرانه خونه به خونه

خونه به خونه سرانجام موفق شد بعد از مدتها یک پیروزی جالب توجه به دست آورد. این پیروزی در مسجد سلیمان و مقابل تیم نفت به دست آمد. در این بازی ابتدا حمید کاظمی مهاجم تیم خونه به خونه در دقیقه ۲۳ گل زنی کرد. نفتی ها این گل را با پنالتی دقیقه ۳۶ توسط میلاد شیخ سلیمانی پاسخ دادند. روح الله باقری دیگر مهاجم تیم خونه به خونه در دقیقه ۴۲ دومین گل این تیم را به ثمر رساند تا در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان برسد.  خونه به خونه بعد از این پیروزی ۴۱ امتیازی شد و به رده هشتم جدول رسید.

جدول لیگ دسته اول آزادگان

تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپیدرود رشت ۲۷ ۱۳ ۹ ۵ ۲۵ ۱۶ ۹ ۴۸
۲ گل گهرسیرجان ۲۷ ۱۲ ۱۱ ۴ ۳۹ ۲۴ ۱۵ ۴۷
۳ ملوان ۲۷ ۱۲ ۱۰ ۵ ۲۶ ۲۰ ۶ ۴۶
۴ مس کرمان ۲۷ ۱۰ ۱۵ ۲ ۳۱ ۱۶ ۱۵ ۴۵
۵ پارس جنوبی جم ۲۶ ۱۱ ۱۲ ۳ ۲۰ ۱۱ ۹ ۴۵
۶ نساجی مازندران ۲۷ ۱۱ ۹ ۷ ۳۶ ۲۸ ۸ ۴۲
۷ بادران تهران ۲۷ ۱۰ ۱۱ ۶ ۲۵ ۱۶ ۹ ۴۱
۸ خونه به خونه ۲۷ ۱۱ ۸ ۸ ۳۰ ۲۶ ۴ ۴۱
۹ اکسین البرز ۲۷ ۱۱ ۷ ۹ ۳۲ ۲۳ ۹ ۴۰
۱۰ آلومینیوم اراک ۲۷ ۱۰ ۱۰ ۷ ۲۹ ۲۳ ۶ ۴۰
۱۱ مس رفسنجان ۲۷ ۹ ۸ ۱۰ ۳۲ ۲۳ ۹ ۳۵
۱۲ راه‌آهن ۲۷ ۷ ۱۰ ۱۰ ۲۹ ۳۹ -۱۰ ۳۱
۱۳ ایران جوان بوشهر ۲۷ ۷ ۹ ۱۱ ۳۴ ۳۳ ۱ ۳۰
۱۴ خیبر خرم‌آباد ۲۷ ۷ ۸ ۱۲ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۲۹
۱۵ نفت‌ م.سلیمان ۲۶ ۴ ۱۲ ۱۰ ۲۲ ۲۶ ۲۴
۱۶ فجر سپاسی ۲۷ ۴ ۹ ۱۴ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۲۱
۱۷ فولاد یزد ۲۷ ۳ ۱۱ ۱۳ ۱۵ ۳۶ -۲۱ ۲۰
۱۸ استقلال اهواز ۲۷ ۰ ۱۱ ۱۶ ۱۶ ۵۳ -۳۷ ۱۱

برنامه هفته بیست و هشتم

دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵

سپیدرود رشت – راه‌آهن تهران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید دکتر عضدی رشت

خونه به خونه مازندران -نساجی مازندران ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه هفتم تیر بابل

فولادیزد -مس کرمان ساعت ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه شهید نصیری یزد

بادران تهران -ملوان بندرانزلی ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه کارگران تهران

خیبر خرم‌آباد- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه  تختی خرم آباد

مس رفسنجان – اکسین البرز ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه  شهداء رفسنجان

آلومینیوم اراک- نفت مسجدسلیمان  ساعت ۱۵:۰۰ ورزشگاه امام خمینی اراک

پارس جنوبی جم بوشهر- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه  تختی جم

استقلال اهواز -گل‌گهر سیرجان ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه  تختی اهواز

معوقه از هفته بیست و چهارم

شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

پارس جنوبی جم بوشهر – نفت مسجد سلیمان ‏ – ساعت ۱۵ ‏ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر