علی نظرمحمدی: تیم‌هایی که میلیاردی هزینه کرده‎اند نمی‎توانند موفقیت سپیدرود را ببینند

نظرمحمدی گفت: سپیدرود بسیار مظلوم است و در نتیجه گیری پاک پاک عمل کرده است و این مساله برای تیم هایی که هزینه های زیادی کرده اند بسیار سخت است تا نتایج درخشان سپیدرود را تحمل کنند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی نظرمحمدی در کنفرانس خبری پس از بازی با فولاد یزد با بیان اینکه مسئولیت این مساوی و عدم نتیجه گیری سپیدرود رشت با شخص بنده است اظهار کرد:

همانجوری که دز بازی های خارج از خانه می‎توانستیم مساوی کنیم اما بردیم امروز هم در بازی که باید می‎بردیم نتوانستیم پیروز میدان باشیم و در ضربات آخر دقت نداشتیم و متاسفانه نتوانستیم برنده بازی باشیم.

وی با گلایه از اشتباهات داوری علیه تیم سپیدرود رشت اظهار کرد: هجمه های متعددی از سوی تیم های متمول به سوی سپیدرودی که پول چندانی ندارد صورت گرفته است.

سرمربی سپیدرود رشت با انتقاد از حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری گفت: جوانی و ناپختگی حسن کامرانی فر در دپارتمان داوری منجر به بیانیه بسیار مبتدیانه از سوی ایشان شد که امروز نتیجه اش را دیدیم و داور پنالتی صد در صد را به نفع سپیدرود نگرفت.

نظرمحمدی افزود: سپیدرود بسیار مظلوم است و در نتیجه گیری پاک پاک عمل کرده است و این مساله برای تیم هایی که هزینه های زیادی کرده اند بسیار سخت است تا نتایج درخشان سپیدرود را تحمل کنند.

وی گفت: در مورد مسائل مالی و مدیریت دیگر صحبت نمی‎کنم چون بارها در هفته های گذشته صحبت کردیم و نتیجه ای حاصل نشد و این موضوع را می‎سپارم به کسانی که این هدایت و مسئولیت تیم را برعهده دارند.