آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ / کارگروه ویژه، هفته های پایانی لیگ را بررسی خواهد کرد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در تصاویر و فیلم های مخابره شده از قائمشهر کاملا پیداست این محمد مایلی کهن سرمربی تیم ملوان است که به سمت رمضانی می رود و نیت درگیری دارد که با دخالت اطرافیان همه چیز ختم به خیر می شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، اصلا نیت دفاع از مدیر عامل باشگاه نساجی را نداریم اما به کار بردن عبارت دلال از سوی سرمربی برای مدیر عامل تیم حریف بد اخلاقی است و اگر مدیر عامل باشگاه نساجی مرتکب تخلف و دلالی در فوتبال شده باشد محمد مایلی کهن می تواند شکایت خود را به کمیته اخلاق بسپارد و قضاوت در این زمینه را به کمیته اخلاق محول کند.

از سویی هیچ بهانه ای نمی تواند ایجاد درگیری از سوی محمد مایلی کهن را توجیه کند. بر فرض که مدیر عامل باشگاه نساجی به سمت داور رفته و حتی به او به خاطر اشتباهاتی که در این بازی داشته انتقاد و توهین کرده. در این صورت داور به راحتی به کمیته انضباطی گزارش می دهد و به استناد این گزارش مدیر عامل باشگاه نساجی محروم و جریمه نقدی می شود و اصلا نیازی نبود که در آن صحنه محمد مایلی کهن خود قاضی شود و تصمیم به ادب رمضانی بگیرد. هر چند مدیر عامل باشگاه نساجی می گوید به سمت داور رفته و به او گفت که فیلم بازی را حتما مرور کند تا در بازی های آتی مرتکب اشتباه شود.

این رفتارها از محمد مایلی کهن که دغدغه اخلاق دارد، دور از انتظار است. او این فصل چند بار هم با طرفداران ملوان درگیر شد. با این درگیری ها چیزی درست نخواهد شد و تنها ذهن او را به هم می ریزد و این به هم ریختگی ذهنی تنها ملوان را از صعود به لیگ برتر دور می کند.

کارگروه ویژه، هفته های پایانی لیگ را بررسی خواهد کرد

به منظور صیانت و سلامت هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ یک ، کارگروه ویژه ای تشکیل شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این کارگروه ویژه متشکل از دبیر کل، ارکان قضایی، حراست ، سازمان لیگ ، کمیته داوران و کمیته پزشکی تشکیل و از هفته ۲۴ لیگ برتر و لیگ یک ، بازی های حساس را با رویکرد نظارت دقیق رصد خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، این کار گروه از تمامی بازی های حساس و در خلال برگزاری ، با استقرار افسران دوپینگ ، از تیم ها تست دوپینگ خواهند گرفت و همچنین با نظارت کامل، رفتار بازیکنان و کادر فنی را در داخل و خارج زمین زیر نظر خواهد گرفت.

بر پایه این گزارش رفتارهای غیر فنی بازیکنان و سایر عوامل تیم آنالیز و بررسی خواهد شد.همچنین این کارگروه ویژه به عملکرد مقامات رسمی برگزار کننده مسابقات نیز توجه خاصی خواهد داشت.