بازیکنان استقلال اهواز خودجوش و بدون اجازه سرمربی به تمرین نمی‌روند! / حواس کمیته اخلاق کجاست؟!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرمربی تیم دسته اولی استقلال اهواز از ترک تمرین توسط بازیکنان تیمش گلایه کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس، اوضاع تیم استقلال اهواز از خوب نبودن گذشته و در مورد این تیم باید گفت شرایط اسفناک است. این تیم که سقوطش به دسته دو مسجل شده است از ابتدای فصل درگیر ماجراهای عجیبی شد که واقعا قابل تامل است که چرا هیچ نهاد و ارگانی حاضر نشد برای حل مشکلات این تیم ورود کند.

به تازگی هم برخی از بازیکنان این تیم خیلی خودجوش و بدون اجازه از سرمربی تیم در تمرینات شرکت نمی کنند. جالب اینجاست که هنوز ۶ هفته از لیگ باقی مانده و تیم های مقابل استقلال اهواز شاید شانس قهرمانی یا سقوط داشته باشند.

عدم حضور برخی بازیکنان در تمرین شائبه های زیادی ایجاد کرده که حتی صدای سرمربی خود این تیم را در آورده است و این سوال را ایجاد می کند که آیا حواس کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون به این مسائل هست؟

در همین زمینه حمیدرضا بابایی سرمربی تیم استقلال اهواز در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس خطاب به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می گوید: من درخواستی از کمیته انضباطی فدراسیون دارم.

با توجه به اینکه بازی‌های لیگ یک به پایان لیگ نزدیک شده به صورت ویژه‌ای به این بازی‌ها نگاه شود که حقی از تیمی ضایع نشود و ما فوتبال پاکی را شاهد باشیم. چه دلیلی دارد بازیکنان تیمی به صورت خودجوش تمرین خود را ترک کنند و غیبت غیرموجه داشته باشند؟

طبق قانون کمیته انضباطی اگر بازیکنی حق و حقوق خود را دریافت نکرده می‌تواند به کمیته انضباطی شکایت کند و حق ترک تمرین را به هیچ عنوان ندارند. من از کمیته انضباطی می‌خواهم که با هماهنگی با مدیران باشگاه جلوی این گونه بازیکنان گرفته و برخورد قانونی به عمل آید.

بابایی ادامه داد: ما حتی خوابگاه به همراه خورد و خوراک بازیکنان را فراهم کردیم و به آنها زنگ زدم و گفتم در تمرنی شرکت کنند اما حاضر نشدند به تمرین بیایند! من تا امروز فقط با ۸ بازیکن در تمرینات بوده ام و اگر امروز عده ای به تیم اضافه شوند مردم بدانند که نزدیک  روز مسابقه هستیم و اگر باز هم باختیم دلایل آن مشخص شود. امیدوارم کمیته اخلاق حواسش به برخی مسائل باشد.