جدول لیگ دسته اول در پایان هفته بیست و هشتم: سپیدرود صدرنشین مطلق سال ۹۵ باقی ماند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – عصر شنبه با برگزاری تنها مسابقه معوقه لیگ دسته اول بین تیم های پارس جنوبی جم با نفت مسجد سلیمان، پرونده این بازی ها با صدرنشینی ارتش سرخ در سال ۹۵ بسته شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، این مسابقه که در ورزشگاه خانگی پارس جم برگزار در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا پارسی ها سال ۹۵ را در سکوی سوم به پایان برسانند و نفت مسجد سلیمان که حریف هفته آینده سپیدرود است با قرار گرفتن در سکوی پانزدهمی و فاصله ۵ امتیازی که با تیم شانزدهم جدول (فولاد یزد) پیدا کرده سال را با آرامش نسبی خاتمه دهند.

سرخ پوشان با ۱۷ هفته صدرنشینی صاحب رکورد بیشترین مدت زمان حضور در صدر را در لیگ امسال دارند. سربازان ارتش سرخ در هفته های: نهم، دهم، دوازدهم، سیزدهم، چهاردهم، پانزدهم، شانزدهم، هفدهم، هژدهم، نوزدهم، بیست و دوم، بیست و سوم، بیست و چهارم، بیست و پنجم، بیست و ششم، بیست و هفتم و بیست و هشتم صدرنشین بلامنازع این رقابت ها بودند.

دسته یک لیگ آزادگان ۹۶-۹۵
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپیدرود رشت ۲۸ ۱۴ ۹ ۵ ۲۶ ۱۶ ۱۰ ۵۱
۲ گل گهرسیرجان ۲۸ ۱۳ ۱۱ ۴ ۴۱ ۲۴ ۱۷ ۵۰
۳ پارس جنوبی جم ۲۸ ۱۲ ۱۳ ۳ ۲۲ ۱۲ ۱۰ ۴۹
۴ ملوان ۲۸ ۱۲ ۱۱ ۵ ۲۷ ۲۱ ۶ ۴۷
۵ مس کرمان ۲۸ ۱۰ ۱۵ ۳ ۳۱ ۱۷ ۱۴ ۴۵
۶ خونه به خونه ۲۸ ۱۲ ۸ ۸ ۳۳ ۲۶ ۷ ۴۴
۷ بادران تهران ۲۸ ۱۰ ۱۲ ۶ ۲۶ ۱۷ ۹ ۴۲
۸ نساجی مازندران ۲۸ ۱۱ ۹ ۸ ۳۶ ۳۱ ۵ ۴۲
۹ اکسین البرز ۲۸ ۱۱ ۷ ۱۰ ۳۳ ۲۵ ۸ ۴۰
۱۰ آلومینیوم اراک ۲۸ ۱۰ ۱۰ ۸ ۳۰ ۲۵ ۵ ۴۰
۱۱ مس رفسنجان ۲۸ ۱۰ ۸ ۱۰ ۳۴ ۲۴ ۱۰ ۳۸
۱۲ راه‌آهن ۲۸ ۷ ۱۰ ۱۱ ۲۹ ۴۰ -۱۱ ۳۱
۱۳ ایران جوان بوشهر ۲۸ ۷ ۹ ۱۲ ۳۵ ۳۵ ۰ ۳۰
۱۴ خیبر خرم‌آباد ۲۸ ۷ ۹ ۱۲ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۳۰
۱۵ نفت‌ م.سلیمان ۲۸ ۵ ۱۳ ۱۰ ۲۴ ۲۷ ۲۸
۱۶ فولاد یزد ۲۸ ۴ ۱۱ ۱۳ ۱۶ ۳۶ -۲۰ ۲۳
۱۷ فجر سپاسی ۲۸ ۴ ۱۰ ۱۴ ۱۹ ۳۳ -۱۴ ۲۲
۱۸ استقلال اهواز ۲۸ ۰ ۱۱ ۱۷ ۱۶ ۵۵ -۳۹ ۱۱

برنامه هفته بیست و نهم

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۹۶

نفت مسجدسلیمان – سپیدرود رشت ساعت ۱۶:۴۵  ورزشگاه مسجد سلیمان

راه‌آهن تهران- فولاد یزد ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه   شهید درخشان صبا شهر

گل‌گهر سیرجان -خیبرخرم‌آباد ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان

مس کرمان – آلومینیوم اراک ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه  امام علی کرمان

اکسین البرز- خونه به خونه مازندران ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه  انقلاب کرج

نساجی مازندران -بادران تهران ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر

فجرسپاسی شیراز -پارس جنوبی جم بوشهر ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه  شهید دستغیب شیراز

ملوان بندر انزلی – استقلال اهواز ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه  تختی انزلی

ایرانجوان بوشهر -مس رفسنجان ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر