حاشیه های دیدار تیم های سپیدرود و مس؛ خوشحالی تماشاگران سپیدرود در بیرون از ورزشگاه عضدی

رشت – ایرنا – دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و مس کرمان حاشیه هایی نیز داشت که مهمترین آنها، خوشحالی طرفداران سپیدرود از پیروزی تیمشان پس از بازی و در بیرون از ورزشگاه شهید عضدی رشت بود.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم های فوتبال سپیدرورد رشت و مس کرمان عصر چهارشنبه در هفته سی ام از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

با توجه به هوای خوب و بهاری و همچنین حساسیت این بازی ، استقبال از این دیدار نیز خوب بود و بیش از ۱۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند تا از نزدیک شاهد این بازی باشند.

البته تیم مس کرمان نیز تماشاگرانی داشت که تعداد آنان از انگشتان ۲ دست نیز کمتر بود اما با این وجود، آنان نیز از تیم خود حمایت می کردند.

تشویق های ایسلندی طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت جلوه خاصی به ورزشگاه داده بود و بیش از ۱۰ هزار تماشاگر قبل از بازی و همچنین در حین بازی با تشویق های خاص همچون تشویق ایسلندی از تیم خود حمایت کردند.

پیش از آغاز بازی ، کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اهدای گل به سمت نیمکت تیم مس کرمان رفتند و با کادر فنی این تیم روبوسی و خوش و بش کردند.

البته پیش از آغاز بازی نیز هادی تامینی ، حسین کعبی ، محمدرضا مهدوی و محمد نزهتی بازیکنان سپیدرود رشت به سمت منصور ابراهیم زاده سرمربی مس کرمان رفتند و با وی روبوسی کردند.

جایگاه خبرنگاران نیز مملو از افراد غیرخبرنگار بود و با توجه به اینکه چند تن از اعضای روابط عمومی هیات فوتبال که هماهنگ کننده جایگاه خبرنگاران هستند و در این بازی حضور داشتند، اما خبرنگاران شاهد بی نظمی بسیار زیادی در این جایگاه بودند بطوری که ردیف اول این جایگاه در اختیار اسپانسرهای جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت قرار گرفته بود و مشخص نبود که چرا اسپانسرها باید در جایگاه خبرنگاران حضور یابند که این امر باعث شد تا تعدادی از خبرنگاران به صورت ایستاده بازی را تماشا کنند.

کادر فنی تیم فوتبال مس کرمان از همان دقیقه اول بازی نسبت به تصمیمات کادر داوری اعتراض می کردند و در پایان بازی نیز منصور ابرهیم زاده سرمربی مس کرمان از نحوه قضاوت به شدت انتقاد کرد.

مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ، ثابت قدم شهردار کلانشهر رشت ، قربانعلی الماس خاله رئیس هیات فوتبال گیلان و تعدادی از مسئولان دیگر در ورزشگاه حضور داشتند و از نزدیک نظاره گر این بازی مهم بودند.

عکس العمل های مسئولان حاضر در ورزشگاه هنگامی که تیم سپیدرود صاحب موقعیت می شد بسیار جالب توجه بود به خصوص در هنگام اعلام ضربه پنالتی به سود سپیدرود نیز دیدنی بود البته منجر به گل شدن ضربه پنالتی سپیدرود رشت نیز باعث شد تا مسئولان حاضر واکنش های جالبی را از خود نشان دهند و از پیروزی تیم سپیدرود بسیار خوشحال بودند.

طرفداران و تماشاگران تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز از ابتدا تا انتهای مسابقه تیم خود را تشویق و با پیروزی سپیدرود ، این تماشاگران با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند البته خوشحالی طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت از پیروزی این تیم برابر مس کرمان و دوباره در صدر قرارگرفتن تیم سپیدرود در بیرون ورزشگاه نیز ادامه داشت.

خوشحالی تماشاگران و طرفداران تیم فوتبال سپبدرود رشت در بیرون ورزشگاه و در خیابان های منتهی به ورزشگاه نیز ادامه داشت و آنان تیم خود را تشویق می کردند و خودروها نیز با به صدا درآوردن بوق ، در این جشن شرکت کردند.

البته حضور این تعداد تماشاگر در پایان بازی باعث ترافیک سنگینی در خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید عضدی رشت شد که این ترافیک حدود ۴۰ دقیقه ادامه داشت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب ۵۱ امتیاز در مکان دوم و تیم مس کرمان نیز با کسب ۴۸ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و دوم ، به مسابقات لیگ برتر صعود می کنند.