اعتراف کاپیتان استقلال اهواز: پنالتی بود! / هیاهوی بسیار برای هیچ!!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مصیب جمعه زاده اعلام کرد پنالتی که کمیته داوران، مربیان و همه فوتبالی ها دم از اشتباهش می زدند، درست بوده و توپ با دستانش برخورد کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از “ورزش سه”، دیدار استقلال اهواز و سپید رود رشت در دور برگشت اتفاق عجیب در خود داشت، در حالی که استقلال اهواز در دقیقه ۱۰ با گل احمد الجبوری از حریف خود پیش افتاده بود در دقیقه ۱۴ پنالتی عجیب و غریبی بر اساس صحنه های تلویزیونی برای سپید رود گرفته شد.

سانتر از سمت چپ مهاجم سپیدرود را معین راشدی با پا دفع کرد اما صالحی داور این بازی در سوت دمید و اعلام پنالتی کرد.

این پنالتی حتی باعث شد تا کمیته داوران عذرخواهی کند و داور را محروم کنند. مربیان و مسئولان زیادی علیه این داوری صحبت کردند، از جمله مهدی تارتار و میرشاد ماجدی، ارسطو جهانداری و حمیدرضا بابایی.

مصیب جمعه زاده اما دوروز قبل ویدئویی از آن صحنه منتشر کرد و به نوعی اعتراف کرد که توپ به دستانش برخورد کرده است، او در پست اینستاگرامش متنی کمی مبهم را نشر داده بود.

این ها بهانه ای شد تا با او گفت و گوی کوتاهی انجام بدهیم.جمعه زاده در گفت و گو با خبرنگار ما درباره این صحنه گفت: آن فیلمی که من منتشر کردم را کسی نداشت، در آن بازی داور قربانی شد. توپ به دستان من برخورد کرد و به درستی داور اعلام پنالتی کرد اما همه ادامه بازی را دیدند.

وی در ادامه افزود: فکر می کنم داور بی اسا س محروم شد، اینکه من چرا این موقع این فیلم را منتشر کردم را نمی دانم، آن موقع نمی توانستم چنین حرفی بزنم، شرایط تیمی ما به نحوی بود که همه با هم دعوا داشتند و این مسئله اوضاع را خراب می کرد و اکنون تصمیم گرفتم ان را اعلام کنم.داور همان موقع هم می گفت که توپ به دستان من برخورد کرده اما صحبت های داور در آن زمان شنیده نشد و درست نبود که من بخواهم این اعتراف را انجام ندهم.

جمعه زاده همچنین درباره وضعیت تیمشان گفت: بازیکنان تیم ما غذا برای خوردن ندارند و این باعث شده که تمرینات را انجام ندهند، این تیم واقعا شرایطش عجیب است و اگر قرار بر این باشد معلوم نیست چه آینده ای در انتظار ان خواهد بود.