گزارش خبر ورزشی از هفته سی و دوم لیگ آزادگان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته سی و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور فردا در شهرهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبر ورزشی، سپیدرود صدرنشین فعلی مسابقات در خانه میزبان ایرانجوان بوشهر است و در صورت برتری در برابر این تیم می تواند به حضور در صدر جدول ادامه دهد.

استادیوم شهید عضدی رشت برای این بازی مملو از جمعیت می شود اما آن چیز که می تواند به تیم علی نظر محمدی برای برتری در برابر حریف کlک کند ارایه بازی منطقی و به دور از احساس است نه تشویق تماشاگران.

جالب اینکه علی نظر محمدی – سرمربی تیم سپیدورد رشت از این بازی به عنوان سخت ترین بازی پیش روی سپیدورد رشت یاد کرده است.

حساس ترین بازی هفته را تیم  های دوم و سوم جدول برگزار می کنند. یعنی پارس جنوبی جم و ملوان. دو تیم هم امتیاز و به نوعی این جدالشان دوئل قهرمانی و صعود به لیگ برتر است.

پارس جنوبی جم با مهدی تارتار در حالی پذیرای ملوان خواهد بود که ۲۱ هفته است که نباخته و از همه مهمتر با ۱۲ گل خورده در ۳۱ بازی صاحب بهترین خط دفاعی است. البته در آنسوی میدان ملوانی ها نشان دادند که توانایی عبور از هر خط دفاعی را دارند.

نتیجه مساوی در این دیدار بیشتر به سود سپیدورد و دیگر مدعی صعود به لیگ برتر یعنی گل گهر خواهد بود.

گل گهر که بعد از دو باخت متوالی در برابر تیم های خونه به خونه و پارس جنوبی از صدر به رتبه چهارم جدول رفته در صورت پیروزی در سه بازی باقی مانده چه بسا شانس صعود پیدا کند. هر چند این هفته بازی سختی را برابر آلومینیوم اراک پیش رو خواهد داشت.

آلومینیوم اگر چه داعیه صعود ندارد و خطر سقوط را نیز احساس نمی کند اما در هفته های اخیر نشان داده که به خوبی می خواهد از اعتباز و حیثت خود دفاع کند و از همه مهمتر اینکه می خواهد ثابت کند یکی از تیم های شایسته این دوره از بازی ها بوده است. مهدی پاشازاده در اراک آن قدر خوب نتیجه گرفته که اراکی ها می خواهند قرارداد او را تمدید کنند.

در انتهای جدول اگر فجر سپاسی در مصاف با تیم خونه به خونه پیروزی دیگری برای خود رقم بزند شانس ماندن پیدا خواهد کرد. هر چند خیبر نزدیک ترین تیم به منطقه خطر این هفته در خانه تیم استقلال اهواز سقوط کرده بازی می کند.