سرمربی سپیدرود رشت: در یک ضدحمله برابر ایرانجوان غافلگیر شدیم

رشت – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در یک ضد حمله در بازی برابر ایرانجوان بوشهر غافلگیر شدیم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نظرمحمدی عصر دوشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر در مصاحبه پس از بازی در رشت افزود: تیم سپیدرود در هر ۲ نیمه برتر از ایرانجوان بوشهر بود و بر بازی تسلط داشت.

وی اظهار کرد: متاسفانه در اوایل نیمه دوم روی یک ضد حمله غافلگیر شدیم و گل تساوی را دریافت کردیم و نتوانستیم در این بازی خانگی به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: در دیداری که باید با برتری زمین مسابقه را ترک و هر سه امتیاز را کسب می کردیم تا شرایط را برای صعود خود مهیا کنیم، به نتیجه مساوی دست یافتیم.

وی بیان کرد: تیم ایرانجوان بوشهر نیز فقط دل به ضد حملات بسته بود و بیشتر اوقات بازی، ما توپ و میدان را دراختیار داشتم و فرصت های مناسبی نیز به دست آوردیم اما نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

نظرمحمدی اضافه کرد: با کسب نتیجه مساوی در این دیدار خانگی ، شرمنده هواداران بی شمار خود شدیم که چند ساعت قبل از آغاز بازی ، ورزشگاه را پر کرده بودند.

وی در ادامه گفت: امیدواریم که در بازی های باقی مانده بتوانیم مقابل حریفان خود به برتری برسیم و با کسب عنوان قهرمانی ، به لیگ برتر صعود کنیم تا جواب محبت هواداران را بدهیم.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر در هفته سی و دوم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و دوم ، به مسابقات لیگ برتر صعود می کنند.