سپیدرود، گل گهر یا ملوان: کدام لیگ برتری می شود؟

آی اسپورت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تنها یک هفته تا پایان لیگ یک باقیمانده است و بعد از قطعی شدن صعود پارس جنوبی جم، یک تیم دیگر هم از این بازیها باید وارد لیگ هفدهم شود. با توجه به نتایجی که این هفته رقم خورد، سپیدرود رشت، گل گهر سیرجان و ملوان انزلی ۳ تیمی هستند که می توانند لیگ برتری شوند.

سپیدرود رشت

این هفته و در یک بازی مهم به گل گهر در سیرجان با نتیجه ۳ بر ۲ باختند. در حال حاضر ۵۸ امتیازی هستند و روی پله دوم جدول قرار دارند. تفاضل گل شان ۱۰ است. علی نظرمحمدی، هدایت شان را برعهده دارد.

بازی پایانی: در هفته پایانی نبرد سختی در خانه دارند و باید از نساجی پذیرایی کنند.

راه صعود: نساجی را ببرند. مساوی کنند و گل گهر و ملوان برنده نشوند. ببازند و گل گهر و ملوان هم شکست بخورند.

گل گهر سیرجان

بعد از چند نتیجه ضعیف و شکست های عجیب و غریب که باعث شد صدر جدول را از دست بدهند، این هفته در خانه با پیروزی ۳ بر ۲ برابر سپیدرود به لیگ برگشتند. ۵۷ امتیازی هستند و با تفاصل گل ۱۴ روی پله سوم قرار دارند. وینکو بگوویچ روی نیمکت شان می نشیند.

بازی پایانی: عازم یزد می شوند تا با فولاد یزد سقوط کرده مصاف بدهند.

راه صعود: برنده شوند و سپیدرود نبرد. مساوی کنند و سپیدرود ببازد و ملوان نبرد. ببازند صعود نخواهند کرد.

ملوان انزلی

با گل دقیقه ۲+۹۰ از شکست خانگی برابر خونه به خونه در این فصل فرار کردند تا همچنان شانس صعود داشته باشند. در حال حاضر ۵۷ امتیازی هستند و با تفاضل گل ۷ روی پله چهارم قرار دارند.

بازی پایانی: عازم جنوب می شوند تا با نفت مسجدسلیمان دیدار کنند.

راه صعود: ببرند و سپیدرود و گل گهر برنده نشوند. مساوی کنند و گل گهر نبرد و سپیدرود با اختلاف ۳ گل ببازد. ببازند قطعا صعود نخواهند کرد.