گزارش تصویری خبرگزاری تسنیم از جشن صعود سپیدرود به لیگ برتر

هواداران تیم سپیدرود رشت بعد از صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه عضدی جشن گرفتند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از رشت، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال، تیم‌‌های سپیدرود رشت و نساجی قائمشهر از ساعت ۱۷ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف هم رفتند که سپیدرود با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل میهمانش به برتری رسید و لیگ برتری شد.

تماشاگران تیم سپیدرود رشت بعد از سوت پایان مسابقه به زمین مسابقه ریختند و همراه با بازیکنان این تیم به شادی پرداختند.

* قبل از آغاز مسابقه دو تیم هیئت فوتبال استان گیلان برنامه‌ای را برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه تدراک دیده بود.

* نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز جزو تماشاگران ویژه این دیدار هستند.

* بازیکنان تیم سپیدرود رشت با ورود به ورزشگاه به شدت مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

در حالی که ساعت‌های زیادی به آغاز بازی باقی مانده، اما ظرفیت ورزشگاه پر شده است. از طرفی، بسیاری از هواداران سپیدرود بیرون از ورزشگاه حضور دارند، اما اجازه ورود به آنها داده نشده است. درهای ورزشگاه از صبح به روی علاقه‌مندان باز شد و برخی از تماشاگران از پیش از ظهر روی سکوها مستقر شده بودند.

* محمد عباس‌زاده، مهاجم تیم نساجی مازندران پس از به ثمر رساندن بیست‌و‌چهارمین گل این فصلش برای تیم نساجی زیرپیراهنش را نشان داد که روی آن نوشته شده بود: «بیست‌وچهار، الوعده وفا». او وعده داده بود که در فصل جاری به یاد مرحوم هادی نوروزی ۲۴ گل به ثمر خواهد رساند.

* نکته جالب این بود که تماشاگران سپیدورد بعد از گلزنی عباس‌زاده این مهاجم را تشویق کردند.

* بعد از به ثمر رساندن گل سوم سپیدرود توسط حسین کعبی یکی از هواداران این تیم به زمین مسابقه آمد. کعبی بعد از گلزنی به تقلید از لیونل مسی، مهاجم بارسلونا که در الکلاسیکو بعد از گلزنی لباس خود را از تن درآورد و به تماشاگران نشان داد، پیراهن خود را در آورد و رو به تماشاگران گرفت.