رئیس هیات فوتبال گیلان: صعود سپیدرود عالی و ناکامی ملوان ناراحت کننده بود

رشت – ایرنا – رئیس هیات فوتبال استان گیلان گفت: از صعود تیم سپیدرود رشت به لیگ برتر خوشحال و از ناکامی ملوان بندرانزلی ناراحتیم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – قربانعلی الماس خاله روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: البته صعود تیم سپیدرود را به مردم ورزشدوست گیلان به خصوص به مردم رشت تبریک می گویم.

وی اظهار کرد: تیم فوتبال سپیدرود رشت به حق خود رسید و توانست در پایان رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور، به مسابقات لیگ برتر صعود کند.

وی ادامه داد: البته هدف و آرزوی ما صعود هر ۲ تیم فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی به لیگ برتر بود که متاسفانه این امر تحقق نیافت و ای کاش تیم ملوان نیز صعود می کرد.

وی بیان کرد: به هر ترتیب قصد و هدف ما این است که تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با قدرت در رقابت های فصل آینده لیگ دسته اول شرکت کند و جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان در مورد وضعیت مدیریتی تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز خاطرنشان کرد: مطمئن باشید هر چه سریعتر وضعیت مالکیت این تیم مشخص خواهد شد و هم اینک نیز چند مشتری برای دراختیار گرفتن امتیاز این باشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

الماس خاله اضافه کرد: خوشبختانه تیم فوتبال سپیدرود رشت طرفداران زیادی دارد و امیدواریم که با برنامه ریزی های صحیح، این تیم بتواند در پایان اولین حضور خود در رقابت های لیگ برتر ، یکی از رتبه های میانه جدول را کسب کند.