سپیدرود به دنبال خریدار و بودجه / گیلان، دژ تسخیر ناپذیر فوتبال ایران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود بعد از صعود به لیگ برتر نیازمند حضور یک اسپانسر قدرتمند برای حضور مناسب در سطح برگزیدگان فوتبال ایران است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش‌سه،  این تیم پرطرفدار شهر رشت برای اینکه شبیه داماش نباشد و به سرنوشت این تیم دچار نشود، باید با یک حامی مالی به توافق برسد. گفته می شود امتیاز رشتی ها آماده واگذاری است به شرط حضور خریداری که بتواند علاوه بر پرداخت بدهی ها، هزینه سال آینده را نیز تقبل کند.

تنها شرط اداره کنندگان فعلی سپیدرود که هیات فوتبال استان گیلان است، عدم تغییر نام و جغرافیای تیم است که البته مهمترین ویژگی سپیدرود محسوب می شود و قطعا خریدار احتمالی تغییری در آن نخواهد داد.

سپیدرود برای رسیدن به ثبات مالی و مدیریتی نیازمند تزریق مبلغی در حدود ۱۰میلیارد تومان است تا بتواند روی یک سال آینده خود برنامه ریزی کند و شرایط را برای حضور مثبت در لیگ برتر مهیا بسازد.

باید دید آیا سروکله خریداری برای سپیدبخت شدن سپیدرود پیدا می شود یا آنها مجبور هستند فصل آینده را با شرایط کژدارمریز امروز آغاز کنند.

گیلان، دژ تسخیر ناپذیر فوتبال ایران

طی ۱۷ بازی خانگی در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم‌های سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی در خانه بازنده نشدند.

به گزارش “ورزش سه”، سپیدرود در بازی‌های خانگی ۱۲ برد و ۵ مساوی وملوان ۱۱ برد و ۶ مساوی گرفتند. ملوان که امسال به جوان‌گرایی شایسته‌ای  دست زده بود، لیاقت صعود به لیگ برتر را همراه تیم فوتبال سپیدرود داشت. اما بد نیست یادآور شویم که پارس جنوبی هم در مسابقات خارج از خانه با پذیرش تنها یک شکست یک عملکرد رؤیایی و شایان توجه را رقم زد.

گیلان که با سقوط ملوان و داماش، اعتبار خود را در لیگ فوتبال از دست داده بود حالا با سپیدرود برای اولین بار در مسابقات فوتبال لیگ برتر اعتبار قدیمی را باز می‌یابد. جالب است بدانید از آخرین باخت خانگی سپیدرود هزار روز می‌گذرد!

در تاریخ فوتبال ملی  بزرگانی چون سیروس قایقران، غفور جهانی، سید جلال حسینی، سید علی افتخاری، هادی طباطبایی، پژمان نوری، مازیار زارع، علیرضا جهانبخش، بهزاد داداش زاده، عزیز اسپندار، محمد احمدزاده، بهروز پروشخواه، جاوید جهانگیری، حسن اشجاری، جلال رافخایی و رسول حقدوست را داشته است …