طباطبایی: حق مردم شهرم بود در لیگ برتر نماینده داشته باشند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیشکسوت فوتبال کشورمان از صعود تیم زادگاهش به لیگ برتر خوشحال است.

به گزارش سایت سپیدرود به نقل از «ایلنا» هادی طباطبایی در خصوص صعود سپیدرود رشت به لیگ برتر پس از ۲۵ سال اظهار داشت: اتفاق خوبی بود به مردم شهرم تبریک می‌گویم. مردم رشت حق‌شان حداقل داشتن یک تیم در لیگ برتر است و پتانسیل این را دارند که حتی چند نماینده در لیگ داشته باشند.

وی افزود: حتماً دیدید در ورزشگاه چه خبر بود و چه شور و اشتیاقی میان مردم حاکم بود. رشت واقعاً جزو چند شهر ایران است که تماشاگران پرشوری دارد و مردمش اکثراً علاقه‌مند به فوتبال و عاشق تیم‌شان هستند.

پیشکسوت فوتبال در ادامه گفت: سپیدرود تیم قدیمی و ریشه‌ای رشت و استان گیلان است و حیف بود این همه سال دور از سطح اول فوتبال ایران بماند و امیدوارم با حمایت مسئولین و مردم این حضور کوتاه نباشد.

طباطبایی در مورد اینکه باید چکار کرد تا سپیدرود به سرنوشت تیم‌هایی که سال بعد از صعودشان مجدداً سقوط می‌کنند دچار نشود، عنوان کرد: استان‌ گیلان تجربه خوبی در این زمینه دارد و امیدوارم مسئولین از این موضوع درس گرفته باشند. تیم نباید به حال خودش رها شود و الآن که صعود کرده نه تنها پایان کار نیست بلکه تازه کار اصلی شروع شده است.

وی در مورد اینکه هدایت سپیدرود در لیگ برتر باید با نظرمحمدی باشد یا مربی دیگری جایگزین شود اظهار داشت: صد در صد باید از نظرمحمدی حمایت شود. او با دست خالی و کمترین امکانات کار بزرگی کرد و از مسئولین باشگاه که از او حمایت کردند ممنونم. امیدوارم در لیگ برتر هم این حمایت ادامه داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: با وجود اینکه فوتبال دیگر مرز نمی‌شناسد ولی در استان گیلان استعدادهای خوبی وجود دارد که می‌شود با یک نگرش بومی‌گرایانه تیم خوبی برای لیگ برتر بست و این بستگی به تفکر کادرفنی در فصل آینده دارد.