سپیدرود؛ چهارمین تیم پر طرفدار ایران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه پرمخاطب نود در یک نظر سنجی اقدام به انتخاب پرهوادار ترین تیم های ایران نمود که در پایان تیم سپیدرود رشت موفق شد در رتبه چهارم پر هوادار ترین تیم ایران قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، این نظر سنجی در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار شد که در مرحله مقدماتی تیم سپیدرود در رقابت با ۱۷ تیم لیگ دسته اول و ۱۲ تیم لیگ برتر موفق شد با کسب بیش از ۱۹ درصد آرا به مرحله نهایی راه پیدا نماید.

در برنامه دوشنبه شب این هفته نود تیم سپیدرود با تیم های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، ذوب آهن، ملوان، نساجی و فجر سپاسی به رقابت پرداخت که در پایان بیش از ۳ میلیون نفر شرکت نمودند و سپیدرود با ۸۵ هزار رای و ۲.۸ درصد آرا پس از سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور در رتبه چهارم این نظر سنجی قرار گرفت.

پس از سپیدرود، تیم سپاهان یا ۲.۵ درصد آرا، نساجی با ۱.۲ درصد، فجرسپاسی با ۱.۱ درصد، سایر تیم ها با ۰.۷ درصد، ملوان با ۰.۵ درصد و ذوب آهن با ۰.۳ درصد در رتبه های پنجم تا دهم قرار گرفتند.

نکته جالب اینکه در رتبه بندی سال گذشته سایت مرجع الکسا به سایت های رسمی باشگاه های کشور و در زمانی که سپیدرود در لیگ دسته اول حضور داشت، سایت رسمی باشگاه سپیدرود پس از سایت های سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی نیز در رتبه چهارم سایت های پربازدید کننده کشور قرار گرفته بود.

لازم به ذکر است که این نظرسنجی همچنان فعال است و می توانید از طریق اپلیکشین برنامه نود و یا با فرستادن عدد ۶ به شماره اس ام اسی ۲۰۰۰۹۰ به تیم سپیدرود رای دهید.